PPC-Arama Ağı Reklamları

Dijital Reklamcılığın En Etkili Biçimlerinden Biri (PPC)

Ücretli arama, web sitenize gelen ‘satın alma’ trafiği konusunda oldukça etkili bir yöntemdir.

Bu isim, tıklama başına ödeme(PPC) fiyatlandırma modelini ifade eder. Yalnızca bir kişi bir reklamı tıkladığında ve onu web sitenize yönlendirdiğinde ödeme yaparsınız.

PPC, yeni kurulmuş web siteleri için trafik çekmek ve dönüşümleri artırmak için harika bir kaynaktır. PPC son derece izlenebilir ve sonuç olarak trafiğin ne kadar karlı olduğunu ölçmek için çok kolaydır.

PPC’nin görüntü, video ve alışveriş gibi bir dizi alt bölümü vardır ancak Google’ın arama motoru sonuçlarında sunulan metin tabanlı reklamlarla başlar.

Teslim Süresi ve Olağanüstü Müşteri Hizmetleri

RekClick’te yaptığımız her şeyde verileri kaynak olarak kullanıyor ve PPC hizmetimiz de buna dahil.

İleride stratejimizi bilgilendirmek, ücretli aramanın potansiyel karlılığını değerlendirmek için her zaman araştırma ve veri analizi ile bir projeye başlıyoruz. -hizmetimiz tüm müşterilerimize yatırım getirisi sağlamaya odaklanmıştır.

Gelecekteki sürdürülebilir büyüme, sürekli optimizasyon ve istikrarlı bir platform sağlamak için kurulum ve temel ilkeleri doğru yapmak son derece önemli olduğundan, genellikle bir hesabı yeniden oluşturarak işe başlarız. Burada oluşturduğumuz her optimizasyonun hedeflerinize uygun olduğundan ve sonuç olarak işletmenizin gelirini artırdığından emin olmak için sizinle birlikte çalışacağız.

Yazılım 90%
Tasarım 80%
Pazarlama 85%

Tıklama Başına Ödeme Reklamcılığı Nedir?

PPC , bir kullanıcı çevrimiçi reklamlarından birini her tıkladığında reklamverenlerin ödeme yaptığı bir çevrimiçi reklamcılık modelidir.

Farklı PPC reklam türleri vardır, ancak en yaygın türlerden biri ücretli arama ağı reklamıdır. Bu reklamlar, kullanıcılar Google gibi bir arama motorunu kullanarak çevrimiçi olarak arama yaptığında, özellikle de ticari aramalar gerçekleştirdiklerinde, yani satın almak için bir şeyler aradıklarında görünür. Bu, mobil bir aramadan (telefonlarında “yakınımda pizza” arayan bir kişi) yerel bir hizmet aramasına (bölgelerinde bir diş hekimi veya tesisatçı arayan biri) hediye (“Anneler Günü çiçekleri) satın alan birine kadar her şey olabilir “) veya kurumsal yazılım gibi üst düzey bir öğedir. Bu aramaların tümü tıklama başına ödeme reklamlarını tetikler.

Tıklama başına ödeme reklamcılığında, reklam yayınlayan işletmeler yalnızca bir kullanıcı reklamını gerçekten tıkladığında ücretlendirilir, bu nedenle “tıklama başına ödeme” adı.

PPC reklamcılığının diğer biçimleri arasında görüntülü reklamcılık (genellikle afiş reklamlar sunmak ) ve yeniden pazarlama yer alır.

Tıklama Başına Ödeme Reklamcılığı Nasıl Çalışır?

Reklamların bir arama motorunda (genellikle Arama Motoru Sonuçları Sayfası veya SERP olarak adlandırılır) sonuçlarla birlikte görünmesi için reklamverenler, reklamlarının rakiplerinin reklamlarından daha belirgin görünmesini sağlamak için daha fazla ödeme yapamaz. Bunun yerine reklamlar, Google’ın ve diğer büyük arama motorlarının SERP’lerinde görünen reklamların alaka düzeyini ve geçerliliğini belirlemek için kullandığı tamamen otomatik bir süreç olan Reklam Açık Artırma olarak bilinen şeye tabidir.

Web trafiğinizi artırır: Tıklama başına ödeme reklamcılığı (PPC), web sitenize gelen trafiği artırmanın uygun maliyetli bir yolu olabilir. Ücretli reklamınızın arama motoru sonuçlarının ilk sayfasında görünmesi, görülme ve kullanıcıların istediğiniz işlemi yapma şansınızı artırır.

Neden PPC’i Seçmelisiniz?

Hızlı Sonuçlar: Sonuçlar o kadar hızlıdır ki bu neredeyse anında PPC eylemlerin sonucunu görülmesi anlamına geliyor.

Doğru Anahtar Kelimeyi Kontrol Etme: Hedeflenebilir. Hangisinin web siteniz ve işletmeniz için uygun olduğunu bulmak için anahtar kelimenizi test edebilirsiniz.

Yalnızca Tıklamalar İçin Ödersiniz: Maliyetleri kontrol ederken gelir elde edin. Dolayısıyla, yalnızca biri reklamınızı tıkladığında ödeme yaparsınız.

Maliyetleri Kontrol Edebilirsiniz: Bütçenizle çalışabilirsiniz. Ne kadar harcamak istediğiniz üzerinde mutlak bir kontrole sahipsiniz. Ayrıca, reklam bütçenizi sınırlarınız dahilinde sürekli olarak değiştirebilirsiniz.

RekClick Logo Siyah
Neden RekClick’i Seçmelisiniz?
Google Premier İş Ortağı

En yeni Reklamlar özelliklerine, sektör güncellemelerine, arama eğilimi verilerine ve Google’ın sürekli desteğine özel olarak erken erişime sahip bir Google önde gelen iş ortağı ajansıyız.

360 Derece Ajans Hizmeti

Biz sadece bir PPC ajansı değiliz. Sadece PPC hesabı için değil, müşterilerimiz için her zaman doğru olanı yaptığımızdan emin olmak için destek alıyoruz ve ortak ajans ekiplerimizle yakın çalışıyoruz.

Geniş takım beceri seti

Biz sadece bir PPC ajansı değiliz, sadece PPC hesabı için değil, müşterilerimiz için her zaman doğru olanı yaptığımızdan emin olmak için destek alıyoruz ve çapraz ajans ekiplerimizle yakın çalışıyoruz.

Yatırım Getirisi(ROI) Odaklı

Hizmetlerimiz yatırım getirisi odaklıdır. Sadece dönüşümlerle durmakla kalmıyor aynı zamanda tüm müşterilerimizin PPC karlılığını ölçmeyi önemsiyoruz.

Sabit Ücretler

Tıklama harcamalarına göre ücret almıyoruz, bu nedenle reklam harcamanızı artırmak istiyorsanız bu, maliyetimizi sizin için etkilemez

Uzman Ekip

Tüm çalışmalarımız şirket içinde yapılır ve PPC ekibimizin her üyesi Google Ads sertifikalıdır

Google-Premier-Partner
En yeni reklam özelliklerine, sektör güncellemelerine, arama eğilimi verilerine erken erişim ve özel olarak Google’dan sürekli desteğe sahip Google’ın önde gelen iş ortağı ajansıyız.
Telefon:+90 (212) 269 95 96