Audio Reklamlar

Müşterilerinizle Konuşun

Dinamik olarak sunulan, hassas hedefli dijital ses reklamları.

Her Gün 22 Milyon Kişi Müzik ve Radyo Akışı Takip Ediyor

Son yıllarda büyümeye hazır olan dijital seslerde büyük bir popülerlik oldu!

Sesli reklamcılığın en düşük kitle kaçınma puanlarından birine sahip olduğu bir dünyada, pazarlama dünyasının en etkili, az kullanılan ve hafife alınan ortamlarından biridir.

Her hafta yaklaşık 22 milyon kişiyle birlikte büyük bir potansiyel pazar var. Artı olarak, ortalama bir dinleyici haftada 11 saat ses paylaşım platformlarında bulunuyor ve size mesajınızı iletmek için birçok fırsat sunuyor.

Servislerimiz
RekClick olarak, büyük ve küçük ölçekli işletmeler için harika sesli reklam kampanyaları araştırıyor, planlıyor ve yürütüyoruz.

Marka bilinirliğinizi artırıyor, potansiyel müşterilere ulaşıyoruz ve satışlar yapmanıza yardımcı oluyoruz. Dijital ses reklamları ile birlikte hak ettiğiniz sonuçları getirebiliriz.

Sesli reklamcılığı denemek istiyorsanız, yolun her adımına yardımcı olmak için buradayız. Reklamınızın üretimini konseptlerden ve komut dosyalarından kayıt ve son düzenlemeye kadar yöneteceğiz. Kampanyanızın tamamı baştan sona bakılacak, tam olarak aradığınız kitleye ulaşmanıza yardımcı olacak ve reklam harcamanızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacaktır.

Sportify 95%
Apple Music 80%
Deezer 80%

Neden Spotify'da Reklam Vermelisiniz?

Hedef kitleniz burada

Aylık 163 milyon aktif reklam destekli dinleyici hayatlarını müziğe aktarmak için Spotify’ı kullanıyor. En önemli kitleye ulaşmanıza yardımcı olabiliriz. (31 Mart 2020) itibariyle

Her bütçe için verimli bir çözümdür

Minimum bütçe ile dakikalar içinde başlayın. Reklamlarınızı kolayca ve hızlı bir şekilde yayınlayın, düzenlemeler yapın ve raporları görüntüleyin.

Reklamınız doğru zamanda yayınlanıyor

Dinleyicilerin akışını ve ekranın ne zaman odakta veya odak dışında olduğunu dikkate alarak mesajınızın en alakalı olduğunda duyulmasını sağlıyoruz.

Bağlı sesler her hafta yaklaşık 22 milyon kişiye ulaşıyor.

İnternet kullanıcılarının %45’i müzik için ses akışı servislerini kullanıyor.

Dinleyiciler haftada ortalama 11 saat müzik dinleniyor

Google-Premier-Partner

En yeni reklam özelliklerine, sektör güncellemelerine, arama eğilimi verilerine erken erişim ve özel olarak Google’dan sürekli desteğe sahip Google’ın önde gelen iş ortağı ajansıyız.

Telefon:+90 (212) 269 95 96