E-Mail Pazarlama

Düzgün yapılmış bir e-posta pazarlama yöntemi oldukça etkili sonuçlar getirir.

E-posta pazarlaması, özellikle marka sadakati ve güveni oluşturmada etkili olan önemli bir pazarlama aracıdır.

E-Posta şu anda popülerlikte büyük bir canlanma görüyor ve merak etmeyin, e-posta pazarlaması harcanan her 1 ₺ için 44 ₺ getiriyor. Hızlı, ucuz ve son derece etkili yani kısacası neden yapmak istemeyeceğinizi görmek zor.

Başarılı bir e-posta pazarlama kampanyası, iyi bilgilendirilmiş bir e-posta pazarlama stratejisi olmadan hiçbir şey değildir.

Veriler artık günün her saatinde doğru içeriğe ve doğru kitleye ulaşmasını sağlamak için her e-posta kampanyasını bilgilendirmelidir. Burası, Rekclick’in e-posta stratejinizi araştırması ve tanımlaması ya da yaratıcı e-posta şablonları tasarlaması konusunda yardımcı olabilir.

En etkili kampanyalar, markanızla zaten ilgilenen kişilere gönderilen kampanyalardır. Abone listenizi oluşturmanız gerekiyorsa, bunu ekibimizin yardımcı olabileceği yerlerde organik olarak yapmanın birçok yolu vardır.

GMail Reklamları Nasıl Çalışır?

Bir Gmail reklamı önce daraltılmış biçiminde gösterilir. Birisi reklamı tıkladığında, bir reklamverenin açılış sayfasını başlatır veya çeşitli reklamcılık hedeflerini karşılamak için kullanılabilecek ve örneğin katıştırılmış formlar veya videolar içerebilecek bir e-posta boyutuna genişler.

Kullanıcılar, reklamınızın düzenine bağlı olarak genişletilmiş reklamınızla farklı şekillerde etkileşime girebilir. Video oynatabilir, bir form doldurabilir, web sitenize gitmek için tıklayabilir veya (mobil cihazdayken) aramak veya bir uygulama pazarına gitmek için tıklayabilirler.

Mobil Avantajı

Google Ads ön izlemeleri, kullanıcıların çoğunun gördüklerini temsil eder. Hem Android hem de Gmail iOS’ta Gmail arasındaki farklar, Gmail Masaüstü’nde tarayıcılar ve her zaman en son Gmail mobil istemcisini çalıştırmayan kullanıcılar arasındaki farklar nedeniyle, tüm kullanıcılar aynı reklam yorumlamasını görmez.

 

Listeler/Aboneler

Doğrudan pazarlama kampanyası, gönderilecek kayıtlı kişilerin iyi hazırlanmış bir listesi olmadan hiçbir şey değildir. Tüm verilerinizin organik olması ve dahil edilmesi önemlidir, herhangi bir üçüncü taraf satın alınan veriyle ilgilenmeyeceğiz. Bu verilere sahip değil misiniz? Endişelenmeyin.

Potansiyel müşteri oluşturma konusunda uzmanız, yani pazarlama kampanyalarınıza olumlu yanıt verecek bir müşteri veritabanı oluşturmanıza yardımcı olabiliriz. E-posta pazarlamanızı daha etkili hale getirmekle kalmayacak, aynı zamanda 2018’deki mevzuat değişikliğinden önce bu veritabanı gayri safi yurt içi hasılanıza ve sisteme uyumlu olmanıza yardımcı olacaktır.

Google 90%
Tasarım 80%
Pazarlama 85%

Özel E-Posta Şablonları

RekClick Media tasarım ekibi, işletmeniz için mükemmel olan etkili, dikkat çekici e-posta şablonları oluşturabilir.

Tasarımlarımız marka bazındadır ve e-posta kampanyalarınızdan en iyi sonuçları almanıza yardımcı olmak için sektör araştırmalarından etkilenir. E-posta hayaliniz ne olursa olsun, gerçeğe dönüştürmek için sizinle birlikte çalışacağız.

E-posta şablonu tasarımınızı sıraladıktan sonra, geliştiricilerimiz bunu tercih ettiğiniz e-posta servis sağlayıcısı ile kullanabileceğiniz çok yönlü, düzenlenebilir bir e-posta şablonuna dönüştürebilir.

Test ve Raporlama

Hangi konu satırı daha iyi çalışıyor? Hangi harekete geçirici mesaj en iyi sonuçları verir? Hangi renk şeması en fazla dönüşümü sağlıyor? Tüm bu soruları sizin için çok değişkenli testlerle cevaplayarak kampanyalarınızın daha iyi ve daha iyi olmasını sağlarız.

RekClick’te sonuçlara göre yönleniyoruz, bu nedenle tam olarak neyin işe yaradığını, neyin işe yaramadığını ve her bir gönderimin ne kadar gelir ürettiğini size bildirmek için analize dalacağız. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri sağlayan eksiksiz ve doğru raporlar bekleyebilirsiniz.

Google-Premier-Partner
En yeni reklam özelliklerine, sektör güncellemelerine, arama eğilimi verilerine erken erişim ve özel olarak Google’dan sürekli desteğe sahip Google’ın önde gelen iş ortağı ajansıyız.
Telefon:+90 (212) 269 95 96