SEO

Hedef Kitlenize Ücretsiz Ulaşın

SEO veya arama motoru optimizasyonu, web sitenizi ve arama motorunuzu organik arama sonuçlarında görünmesine yardımcı olmak için kolay hale getirmeyi içerir.

Arama Motoru Optimizasyonu, işinizi çevrimiçi pazarlamaya karar verirken temel bir husus olmalıdır. İyi optimize edilmiş bir siteyle, işletmenize büyük miktarda trafik ve potansiyel müşteri çekmeyi başarabilirsiniz, bu da her zaman daha fazla satışla sonuçlanır.

Google ve Yandex gibi arama motorlarındaki varlığınızı iyileştirmenin, işletmeniz için farkındalık ve satış yaratmanın ölçeklenebilir, yatırım getirisi odaklı bir yöntem olduğu yaygın olarak kabul edilmektedir.

SEO ile Ne Yapıyoruz?

RekClick’te yaptığımız her şeyde verileri kaynak olarak kullanıyor ve PPC hizmetimiz de buna dahil.

İleride stratejimizi bilgilendirmek, ücretli aramanın potansiyel karlılığını değerlendirmek için her zaman araştırma ve veri analizi ile bir projeye başlıyoruz. -hizmetimiz tüm müşterilerimize yatırım getirisi sağlamaya odaklanmıştır.

Gelecekteki sürdürülebilir büyüme, sürekli optimizasyon ve istikrarlı bir platform sağlamak için kurulum ve temel ilkeleri doğru yapmak son derece önemli olduğundan, genellikle bir hesabı yeniden oluşturarak işe başlarız. Burada oluşturduğumuz her optimizasyonun hedeflerinize uygun olduğundan ve sonuç olarak işletmenizin gelirini artırdığından emin olmak için sizinle birlikte çalışacağız.

Yerel SEO 90%
E-Ticaret SEO 85%
Genel SEO 95%
SEO (Search Engine Optimization) veya Arama Motoru Optimizasyonu Ne Demektir?

Web Siteniz Google’da İlk Sırada Yer Alsın !

Markanızın arama motoru sonuçlarında yerini korumak veya yükseltmek, sektörde en etkili görünürlüğü yakalamak için çalışıyoruz. Pazarlama işlemlerinizde sitenizin performansını artırarak, şirketinizin büyümesinde etkin rol oynuyoruz.

Kod optimizasyonunu alanında uzman geliştiricilerimizle beraber en iyi verimliliğe ulaştırarak, organik trafiğinizi geliştiriyoruz. Siteniz için gerekli bağlantı çeşitlerini ve anahtar kelime stratejilerini belirleyerek, en iyi performansı yakalıyoruz.

Neden SEO Yaptırmalısınız?
SEO çalışmalarının kurumsal firmalar, e-ticaret firmaları, haber siteleri ve birçok blog için önemli bir dijital pazarlama ağı vardır. Etkin yapılması durumunda iyi sonuçlar alınabilecek olan SEO çalışması ile ürünleriniz ve hizmetleriniz, ilgili anahtar kelimeler üzerinden tespit edilip ilk sayfaya gelmeniz sağlanarak marka bilinirliğiniz ve satış oranlarınız üst seviyelere çıkacaktır. Kaliteli yapılan bir SEO çalışması birçok firma için etkili bir pazarlama ağıdır.
SEO Nasıl Yapılır?

SEO hizmeti verdiğimiz firmalara en yararlı olacak içeriği, arama motorlarının teknik anlamda bu içeriğe daha kolay ulaşabilmesini ve içeriğin kalitesini arttırmak için bağlantı iyileştirmeleri gerçekleştiriyoruz.

RekClick Logo Siyah

Veri Tabanlı
Yaratıcı ve Teknik
Kullanıcı Odaklı
Birleşik Arama

Yerel SEO

E-ticaret SEO

Rakip Analizi

Teknik SEO

Birleşik Arama

Uluslararası SEO

Web Sitesi Taşıma İşlemleri

SEO Danışmanlığı

Zaten şirket içi bir ekibiniz varsa ve ekstra kaynak sağlamak ve stratejinizi yönlendirmeye yardımcı olacak bir SEO ajansı arıyorsanız, danışmanlık hizmetimize daha uygun olabilirsiniz. Bu, uzman ekibimize ve çabalarınızı bilgilendirmek ve organik arama çabalarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için Ahrefs, SEMRush, Hitwise ve daha fazlası gibi araçlar paketimize erişmenizi sağlayacaktır.

RekClıck

SEO Eğitimi

Müşterilerimizi güçlendirmek için büyük bir inancımız var ve SEO eğitiminin bunu yapmanın en iyi yolu olduğuna inanıyoruz. Yıllar geçtikçe, müşterilerimize organik arama varlıklarını büyütmek için ihtiyaç duydukları bilgileri veren sayısız oturum gerçekleştirdik. Eğitim seanslarımız genellikle dahili ekiplerin mevcut çabaları güçlendirmek için birlikte çalışabileceğimiz yolları anlamalarına yardımcı olmak için kullanılır.

REKCLICK

SEO Raporlama

Her işletmenin, sonuçlara ulaşmak için kendi önemli metrikleri ve performans göstergeleri vardır. Raporlarımız bunlara odaklanmak için ısmarlama olarak oluşturulmuştur. Google Analytics ve Omniture gibi geleneksel raporlama platformlarında deneyimliyiz, ancak raporlarımıza ekstra bilgi katmak için kendi dahili CRM ve sistemlerinizi kullanarak bunu bir adım daha ileri götürmek isteriz.

REKCLICK

Google-Premier-Partner
En yeni reklam özelliklerine, sektör güncellemelerine, arama eğilimi verilerine erken erişim ve özel olarak Google’dan sürekli desteğe sahip Google’ın önde gelen iş ortağı ajansıyız.
Telefon:+90 (212) 269 95 96