Sosyal Medya

Türkiye’de 52 milyon Kişi Sosyal Medyayı Düzenli Olarak Kullanıyor

En çok kullanılan sosyal medya ortamlarından milyonlarca potansiyel müşterinize ulaşın

Her dört internet kullanıcısından üçünün sosyal medya hesabı olduğu ve kullanıcıların çevrimiçi olarak hayatlarının önemli bir bölümünü harcadığı bildiriliyor; Ülkemizde günlük ortalama 2 saat 46 dakika internet kullanımı var ve bu durum müşteri/reklam potansiyelinin büyüklüğünü görmemize yarıyor.

Sosyal platformlar; Facebook, Instagram ve Snapchat’ten Pinterest, Twitter ve LinkedIn’e kadar her şeyi içerir. Her birinin, farklı kitlelere göre uyarlanmış benzersiz bir teklifi vardır.

RekClick Logo Siyah
Optimum Sonuçlar için Mükemmel Ekip
Sosyal medya reklamcılığı, bir işletme için zamanında yatırım olabilir ve reklamlarınızın doğru şekilde sunulmasını sağlamak her zaman kolay değildir.

Uzman ekibimiz, temel iş hedefleriyle uyumlu ve harika sonuçlar elde eden yenilikçi sosyal kampanyaları araştırma, planlama ve oluşturma konusunda yılların deneyimine sahiptir.

RekClick olarak biz sadece ‘yapanlar’ değiliz; işinizi, kitlenizi ve birincil hedeflerinizi tam olarak anlamak için gereken zamanı harcıyor ve bulgularımızı sizin için uygun, uyumlu bir dijital strateji oluşturmak için kullanıyoruz. Platforma özel bir yaklaşıma inanmıyoruz, bunun yerine hedeflerinizi aşmak için çok yönlü bir stratejinin önemli olduğuna inanıyoruz. Kampanyanıza en iyi performans gösterme şansını vermek için size gereken hizmetleri sunmak için şirket içi ekibinizle ve harici iş ortaklarıyla birlikte çalışacağız.

Google 100%
İnstagram 90%
Youtube 80%

Neden RekClick’i Seçmelisiniz?

Reklam Öğesi

Sosyal ağlar gelişmeye devam ettikçe, reklam biçimleri de gelişir. Farklı biçimler hedeflerinize ve belirli sektörlere daha uygundur ve her zaman yalnızca kitle bilgileriyle değil bütçenizle de yönlendirilmelidir.

Örneğin, Facebook’ta atlıkarınca reklamları, kullanıcının kaydırması için en fazla 10 etkileşimli resim sunmanıza olanak tanır. Bir hikayeyi anlatmak veya yalnızca tek bir reklam kullanarak bir dizi ürün göstermek için özellikle etkili olabilirler.

LinkedIn sponsorluğunda bir yayın, yeni bir içerikle kitle katılımı oluşturmak için kullanılabilir.

Instagram’daki videolar, platformda nişan ve heyecan yaratan yarışmalar başlatmak için kullanılabilir.

Sosyal Medya Reklamlarının Yeniden Pazarlaması
Ücretli sosyal medyayla yeniden pazarlamanın ilkeleri diğer reklam platformlarına çok benzer. Kullanıcılara markanızla önceki etkileşimlerine göre reklam sunmanıza olanak tanır.

Ücretli sosyal yeniden pazarlama çok esnektir ve ürün yönlendirmeli reklamları sepet terk edenlere tanıtmanıza, sadık müşterilere indirim kuponları sunmanıza veya müşterilerinizin ürünlerinizden en iyi şekilde yararlanmasına ve marka savunuculuğunu teşvik etmesine yardımcı olacak nasıl yapılır videolarını paylaşmanıza olanak tanır.

RekClick Logo Siyah
Facebook ile Sosyal Medya Pazarlama

Facebook

Sosyal platformların en büyüğü olan Facebook,dünya çapında günlük 1,3 milyardan fazla aktif kullanıcıya sahiptir. Bu, işletmelerin ürünlerini veya hizmetlerini tanıtmak için hem niş hem de daha geniş kitlelere ulaşması için mükemmeldir.

Tüm uzmanlık düzeylerine yönelik reklam çözümleri sunuyoruz.

Facebook’ta reklam vermeye başlamak için uzman olmanız gerekmez. Basit self servis araçlar kullanarak kampanyalar oluşturup yayınlayın ve kolayca okunabilir raporlarla performanslarını takip edin. Her ay iki milyardan fazla kişi Facebook’u kullanıyor. Ne tür bir hedef kitleye erişmek isterseniz isteyin, o hedef kitleyi burada bulabilirsiniz.

REKCLICK

youtube

Youtube

Rakamlar sizleri şaşırtabilir çünkü YouTube’un 88’den fazla ülkede, İnternet’teki tüm insanların neredeyse üçte biri kadar bir milyardan fazla kullanıcısı var. Bu kullanıcılar her gün bir milyar saat içerik izliyor.

YouTube reklamlarıyla, potansiyel müşterilerinize YouTube’da video izlerlerken veya arama yaparlarken ulaşın ve harekete geçmelerini sağlayın. Üstelik sadece reklamınıza ilgi gösterdiklerinde ödeme yapın.

REKCLICK

Instagram ile Sosyal Medya Pazarlama

Instagram

En görsel ve yaratıcı sosyal platformlardan biri olan Instagram, kullanıcıların videoları ve görüntüleri takipçileriyle paylaşmalarına olanak tanıyor ve işletmelerin ürünlerini ve hizmetlerini geniş bir kitleye tanıtma yeteneğini unutmuyor.

Instagram, hikayenizi anlatmak için ilham verici ve sorunsuz yöntemler sunar. İşletmenizin türü ne olursa olsun, pazarlama hedeflerinize erişmenize yardımcı olabilecek bir reklam formatı vardır.

REKCLICK

LinkedIin ile Sosyal Medya Reklamları

LinkedIn

Dünya genelinde 530 milyondan fazla kullanıcısı ile LinkedIn, çalışan profesyoneller için en büyük sosyal ağ platformudur. Kendinizi bir marka olarak görün ve şirketlerin sizi görmesini sağlayalım.

Kuruluşunuzun masaüstü, mobil ve tabletteki hedef kitlelere yönelik güncellemelerini tanıtın. Dünyanın en çok görüntülenen profesyonel haber akışında farkındalığı ve liderliği artırın.

REKCLICK

Twitter ile Sosyal Medya Reklamları

Twitter

Twitter, kullanıcıların sohbete katılabilmeleri için kendilerini en çok ilgilendiren kişiler, markalar ve medya kaynaklarından en son güncellemeleri takip etmelerini sağlayan bir sosyal medya platformudur. Twitter’ın küresel aylık kullanıcıları şu anda 330 milyonda bulunuyor, bu nedenle işletmelerin müşterileriyle iletişim kurma ve markalarının reklamını yapma konusunda birçok fırsat var.

Minimum harcama ile videonun gücünü ortaya çıkarın, etkileşim oluşturun, sonuçları ölçün ve yeni takipçileri veya web sitesi ziyaretçilerini çekin.

REKCLICK

Sosyal Medya Pazarlama Whatsapp

Whatsapp

WhatsApp, kullanıcıların veri veya WiFi üzerinden bağlandıklarında sohbet etmelerine, medya dosyalarını paylaşmalarına ve sesli mesajlar göndermelerine izin vererek anlık mesajlaşma dünyasında devrim yaratan basit ve güvenli bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, kendi ürün geliştirmelerini daha iyi bilgilendirmek için WhatsApp’ın verilerini kullanmaları için 2014 yılında Facebook tarafından satın alındı.

WhatsApp’ın şu anda açık bir reklam platformu yok, bu nedenle pazarlama hizmetleri henüz mevcut değil. Bu hizmet kullanıma sunulduğunda uyarılmak istiyorsanız iletişime geçin.

Olumlu sonuçlar üreten dijital stratejiler oluşturma konusunda uzmanız, bu nedenle WhatsApp’a bir alternatifi tartışmak isterseniz, bugün bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

REKCLICK

Google-Premier-Partner
 En yeni reklam özelliklerine, sektör güncellemelerine, arama eğilimi verilerine erken erişim ve özel olarak Google’dan sürekli desteğe sahip Google’ın önde gelen iş ortağı ajansıyız.
Telefon:+90 (212) 269 95 96