Posted on / by mustafacelik / in Google Reklamı, Reklam Vermek

Google Reklam Neden Önemli ?

Google Reklam Neden Önemli ?

Sanal ortamın giderek yaygınlaşması ile artık birçok araştırmayı internet üzerinden yapıyoruz. Yaptığımız araştırmaların daha hızlı bir şekilde sonuçlanması için arama motorlarından yararlanıyoruz. Arama motorları arasında en çok bilinen Google arama motoru, reklam açısından da zengin bir mecradır. Bu mecranın büyümesi ve sürekli yenilenmesi reklamların etkisini de artırmaktadır.

Google Reklam Avantajları

  • Google reklam ile aylık, haftalık ve günlük bütçenizi ayarlayabilirsiniz.
  • Reklamlarınıza tıklayarak ziyaretçileriniz anında sitenize giriş yapabilir. Bunun için Google sizden küçük bedeller düşer.
  • Belirlediğiniz bütçelere göre ve reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız.
  • Google ile reklam yayınladığınız zaman Google optimizasyonuna göre var olursunuz. Bu sayede doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz.
  • Google reklam ile ne kadar süre, kaç kişi tarafından görüntülendiğinizi takip edebilirsiniz.
  • Bütçenize göre sıralamanızı siz belirlersiniz.

Google Reklamı ile Yüksek Başarı Google ile Yüksek Kazanç ReklamıGoogle ile Reklam Vermek ile Kesin Geri Dönüş Alırsınız

Reklam her sektör için vaz geçilmezdir. Bu olanak artık sanal ortamların da olmazsa olmazı. Bütçenizi takip edebildiğiniz, kontrol mekanizmanızın tamamen size ait olduğu bir reklam planlaması, Google reklam ile mümkün. Bu olanak ile doğru hedef kitlenizi belirlersiniz. Bütçe kontrolünüzü yaparak istediğiniz geri dönüşü kontrol edebilirsiniz. Google kontrol mekanizması ve optimizasyonu sayesinde de reklamlarınıza kesin geri dönüş sağlarsınız.

Yüksek ROI ile Yüksek Kazanç

Bilinen en yüksek mecra olan ROI (reklam yatırım getirisi) ile reklama ayırdığınız bütçeyi kısa zamanda kazanca dönüştürürsünüz. Arama motorunda ilk sıralarda çıkmanız için gerekli olan ayarları sunan Google reklam açısından size en üst düzeyde avantaj sağlıyor. Reklamlarınız herkes tarafından görülüyor ve bilinirliğiniz kısa zamanda artıyor.

Tags:

Bir cevap yazın