RekClick ™ Hakkında

360° Dijital Pazarlama Ajansı

2009 yılında başladığımız web tasarımı, web yazılımı, SEO, E-Ticaret konusunda web geliştirici uzmanlarımız ile hizmet veren ajansımız sertifikalı Google ve Facebook iş ortağıdır.

RekClick, yerel ve uluslararası müşterilerine sayısız başarılı projelere imza atarak 2019 yılında İstanbul ofisinden sonra Berlin ofisini açarak yurtdışı projelerinde ivme kazanmıştır.

Ajansımız, web teknolojilerinin yanı sıra prodüksiyon hizmeti de vererek geleneksel pazarlama ile dijital pazarlamayı bütünleştirici projeler üretmektedir.

Amacımız;

Güncel bilişim teknolojilerini kullanarak ilerici İnternet çözümleri yaratmak ve bunları müştelerimizin hizmetine sunmaktır. Bu şekilde müşterilerimizin hedeflerine ulaşmada İnternet kullanımından olabildiğince yararlanmalarını ve iş modellerinde internetin verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktayız.

Sunucu ve Web Güvenliği

Güçlü web siteleri güçlü ve güvenli alt yapılar ile çalışmaktadır. Yapmış olduğumuz projelerde dünyanın en iyi hosting alt yapısı olan Google ile iş ortaklığımız bulunmaktadır.

Zamanında Yönetimi

İşlerinizi zamanında teslim etmeye özen gösteriyoruz, teslim tarihini geçmeden işlerinizi teslim ediyoruz.

Müşteri Desteği ve Memnuniyeti

Çalışmalarımızı, iki ortak gibi, tutkuyla yürütür ve proje başarısı için fikirlerimizi, uzmanlığımızı ve enerjimizi ortaya koyarız.

Yeteneklerimiz

İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.

Belki hiç bir web tasarım yada reklam ajansının yapmadığı kadar çok tasarım, web tasarımı, web teknolojileri ve reklamcılık gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz.

Özgün Tasarım 90%
Uzman SEO Ekibi 89%
Kreatif Fikirler 95%
Prodüksiyon 93%
Reklamcılık 98%
Medya Planlama 91%
Eğitim 87%

Takımımızla Tanışın

RekClick Dijital Pazarlama ekibine dahil olan herkese müşteri memnuniyeti politikalarımızı aşılayarak müşterilerimizi iş ortağımız olarak görmekteyiz.

Mustafa ÇELİK
Mustafa ÇELİK
Dijital Pazarlama Uzmanı
Turan ARSLANBAŞ
Turan ARSLANBAŞ
Dijital Pazarlama & Sosyal Medya Uzmanı
Engin KOÇKAR
Engin KOÇKAR
Bilişim Teknolojileri Uzmanı
0
Web & E-Ticaret
0
SEO Hizmeti
0
Toplantı
0
Proje

Sırada Ne Var?

Dijital Çalışmalarınızı Bugün Yapmaya Başlayalım!

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.