Facebook

Facebook Sayfanızın Medya Planlamasını Yapıyoruz

Facebook Reklamları

Platformun doğası ve kullanıcılardan topladığı veriler nedeniyle, Facebook hedefleme seçenekleri, ilgi, demografi, konum, davranış vb. Temelinde en alakalı kitleyi hedefleme becerisi ile inanılmaz derecede ayrıntılıdır. reklamverenlerin belirli bir eyleme yönelik reklamlar oluşturmalarına, yani yerel bir mağazaya adım atmalarını veya çevrimiçi dönüşümler oluşturmalarını sağlayan hedef türleri ve reklam biçimleri.

Facebook’un kendi kitlelerini kullanmaya ek olarak, daha önce markanızla daha önce etkileşimde bulunan kullanıcılara ulaşmamızı sağlayan özel ve yeniden pazarlama kitleleri oluşturabiliriz – bu, marka sadakati ve alıkoyma için harikadır.

RekClick Logo Siyah

Büyük küçük, milyonlarca işletme Facebook’ta insanlarla bağlantı kuruyor.

Kendimizi RekClick olarak sadece kolaylaştırıcılar olarak görmüyoruz, müşterilerimizin işlerini, hedeflerini ve hedeflerini anlamaktan gurur duyuyoruz. Bu, belirlenen hedeflerini aşmak için onlar için en etkili dijital stratejiyi planlamamızı sağlar.

Facebook, dijital stratejinizin temel bir parçasını oluşturabilir ve şirket içi uzmanlarımızın harika sonuçlar üretmek için tasarlanmış yaratıcı, düşünce odaklı kampanyalar tasarlama konusunda yılların deneyimine sahip bir platformdur. Ekibimiz; iş hedefiniz için en iyi kampanyayı planlamak ve uygulamak üzere bir araya gelen stratejistler, sosyal medya uzmanları, içerik yazarları ve tasarımcılar.

Yalnızca burada bitmiyor, ancak kitlelerinize en etkili reklamları sunduğumuzdan emin olmak için kampanyaları düzenli olarak optimize etmeye ve incelemeye devam ediyoruz.

Önemli bağlantılar kurun.

Her ay 2,5 milyar insan hem arkadaşlarıyla ve akrabalarıyla bağlantı kurmak hem de önemsedikleri şeyleri keşfetmek için Facebook’u kullanıyor. Yeni müşteriler bulun ve bu müşterilerle kalıcı ilişkiler kurun.

Facebook ile hedef kitlenizi nasıl bulacağınızı öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Hayran ve takipçiler bulun. Onların da sizi bulmasını sağlayın.

Facebook Sayfaları
İşletmeniz için internette bir ortam oluşturun.

Facebook Sayfaları, insanların işletmenizle bağlantı kurmasına yardımcı olur. İşletmenizin Facebook’taki yüzü olduklarından, insanlar sizden haberdar olabilir ve sizinle bağlantı kurabilir.

Facebook Reklamları
Yeni müşterilere proaktif bir biçimde erişin.

İşletmenizi sevecek insanlar burada. Bu insanlarla bağlantı kurmak için ilk adım ise hedeflemeli Facebook reklamları yayınlamak.

Video Reklamları
Video ile ilham vermenin yeni yollarını keşfedin.

Her işletmeye, her bütçeye ve her hedefe uygun bir video reklamı vardır. Hedef kitlelerin ilgisini, beğendikleri izleme yöntemlerine benzer yöntemlerle çeken video formatlarını ve reklam türlerini keşfedin.

İşletme hedeflerinizi gerçekleştirin.

Her işletme birbirinden farklıdır. Bu nedenle Facebook, işletmenizin kendine özgü hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Facebook ile, işletme hedefiniz için en uygun çözümü bulmak için bizimle iletişime geçin.

Facebook’u her gün kullanan kişi sayısı

1,66 milyar

Facebook’u her ay kullanan kişi sayısı

2,5 milyar

Hizmetlerimizi aktif olarak kullanan reklamveren sayısı

7+ milyon

Hikayenizi her cihazda etkileyici bir biçimde anlatın.

Facebook reklam formatları ve Sayfaları dikkat çekmek ve eylemde bulunmaya teşvik etmek için tasarlanmıştır. Esnek kreatifler sunan ve farklı cihazlarda çalışan formatlarımız hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Kampanyanız için en uygun Facebook reklam formatını bulmak için bizimle iletişime geçin.
Google-Premier-Partner
En yeni reklam özelliklerine, sektör güncellemelerine, arama eğilimi verilerine erken erişim ve özel olarak Google’dan sürekli desteğe sahip Google’ın önde gelen iş ortağı ajansıyız.
Telefon:+90 (212) 269 95 96