Google

Google’da Web Sitenizin Medya Planlamasını Yapıyoruz

Stüdyolarımız ve tecrübeli medya planlama ekibimiz ile birlikte RekClick’te sizler için ulaşabileceğiniz kitleyi maksimize ediyoruz.

Eskiden AdWords olarak bilinen Google Ads, Google’ın kendi reklamcılık platformudur.

Google Ads , küresel reklamcılık gelirinin %33’ünü  ve Google gelirinin %97’sini oluşturmaktadır .

Google , kullanırken ne kadar başarılı olabileceğiniz hakkında bir fikir edinmek için Google Ads’e harcanan her 1 ₺ reklamveren için ortalama 2 ₺ geri aldığını hesaplar. Bu platformun başarısı büyük ölçüde Google’ın her gün aldığı trafik miktarına bağlıdır.

Google Ads, seçtiğiniz arama terimleri için teklif vermenize ve doğru müşterinin gözünün önüne geçmek için diğer reklamverenlerle rekabet etmenize olanak tanır.

RekClick’te, Google Ads’e herhangi bir kampanya oluşturmadan önce, kapsamlı sektör araştırması yapıyoruz ve kampanyalarımızı buna göre planlıyoruz. Bunu kullanarak, web sitenize yüksek oranda hedeflenen ziyaretçiler çekecek alakalı kampanyalar oluşturabiliriz.

Yeni partnerinizle tanışın.

Google Reklam Yöneticisi, işletmenizin ve reklamverenlerinizin ihtiyaçlarına göre ölçeklendirilen sağlam özellikler sunar.
Kendimizi RekClick olarak sadece kolaylaştırıcılar olarak görmüyoruz, müşterilerimizin işlerini, hedeflerini ve hedeflerini anlamaktan gurur duyuyoruz. Bu, belirlenen hedeflerini aşmak için onlar için en etkili dijital stratejiyi planlamamızı sağlar.

Google, dijital stratejinizin temel bir parçasını oluşturabilir ve şirket içi uzmanlarımızın harika sonuçlar üretmek için tasarlanmış yaratıcı, düşünce odaklı kampanyalar tasarlama konusunda yılların deneyimine sahip bir platformdur. Ekibimiz; iş hedefiniz için en iyi kampanyayı planlamak ve uygulamak üzere bir araya gelen stratejistler, sosyal medya uzmanları, içerik yazarları ve tasarımcılar.

Yalnızca burada bitmiyor, ancak kitlelerinize en etkili reklamları sunduğumuzdan emin olmak için kampanyaları düzenli olarak optimize etmeye ve incelemeye devam ediyoruz.

Google Görüntülü Reklam Ağı (GDN)

Görüntülü reklamcılık, iki milyondan fazla web sitesinde reklam sunarak dünyadaki İnternet kullanıcılarının yaklaşık % 90’ını hedeflemenizi sağlayan büyük bir potansiyel erişim sağlar.

Kullanıcılar ilgi alanlarına göre coğrafi ve demografik verilere ve hatta geçmişte web sitenizle veya markanızla daha önce nasıl etkileşimde bulunduklarına bağlı olarak hedeflenebilir.

Google ile hedef kitlenizi nasıl bulacağınızı öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Daha fazla kazan.

Google Reklam Yöneticisi’nin tüm reklam satışlarınızın kontrolünü ele geçirmenize, daha etkili kararlar vermenize ve işletmenizi büyütmenize yardımcı olduğu tüm yöntemleri görün.

FORMATLARI

Her reklamı sayın.

Video, yerel ve özel reklam biçimleri için hazır destek ile daha ilgi çekici ve dinamik reklam deneyimlerine güç verin.

VİDEO

Videonun yükselişini sürün.

Canlı TV’den uygulamalardaki kısa biçimli içeriğe kadar, videonun gücünü her yerde reklam deneyimlerine taşıyın.

KAMPANYA VE GETİRİ YÖNETİMİ

Gelirinizin kontrolünü elinize alın.

Programlı ve veriye dayalı karar verme gücüyle tüm reklam kaynaklarınızı tek bir yerden yönetin ve işinizi büyütün.

VERİ VE ÖNGÖRÜLER

Verilerden içgörülere geçin.

Daha akıllıca kararlar vermenize yardımcı olacak öngörüler ve ayrıntılı raporları proaktif bir şekilde yansıtan güçlü analiz araçları edinin.

Google Alışveriş

Daha önce ‘ürün listeleme reklamları’ olarak bilinen Google Alışveriş, Google Ads aracılığıyla kullanılabilen bir reklamcılık kanalı.

Google’ın standart arama sonuçlarıyla birlikte tek tek ürünler için resim tabanlı reklamlar göstermenize olanak tanır. Reklamlar, alışveriş yapan veya satın almaya hazır olduklarını gösteren kullanıcılara sunulur.

Birkaç küçük istisna dışında, alışveriş reklamları hizmetler yerine somut ürünler satan e-Ticaret web sitelerine ayrılmıştır ve reklamlar ürününüzün, fiyatının ve adının bir resminden oluşur. Etkinlik, bir Google ticaret merkezi hesabı olarak adlandırılan ve daha sonra Google Ads ile bağlantılı bir alışveriş feed’i (esas olarak ürünlerinizin büyük bir listesi) tarafından desteklenmektedir.

Google alışveriş özellikle e-ticaret web siteleri için olduğundan, gerçek geliri belirli harcama alanlarına geri yüklemek inanılmaz derecede kolaydır ve bu bilgileri her zaman kampanyalarınızın mümkün olan en iyi yatırım getirisini sağladığından emin olmak için kullanırız ve çalışmalarımız her zaman geri dönüşünüzü artırmak.

Google Alışveriş ile, işletme hedefiniz için en uygun çözümü bulmak için bizimle iletişime geçin.
Google Partneri RekClick
Kısa Bilgiler

Yalnızca Tıklamalar için Ödeyin

Yalnızca bir tıklama aldığınızda ödeme yaparsınız; böylece birisi reklamınızı görüntülediğinde ödeme yapmazsınız

Büyük Erişim

Geniş erişim alanı, görüntülü reklam ağı tüm global internet kullanıcılarının% 90’ından fazlasına ulaşıyor

Raporlama

AdWords içindeki raporları kullanarak, zaman içinde rekabete nasıl yaklaştığınızı görebilirsiniz

Anında Etki

Organik olarak sıralamaya çalışmak için harcanan zamanı azaltır. Doğru teklif stratejisiyle birkaç dakika içinde en üstte görünebilirsiniz

Google AdMob

Nerede olursanız olun, uygulamanız ne olursa olsun, AdMob sürekli gelir elde etmenize yardımcı olabilir.

Daha Akıllı Teknoloji, Daha Fazla Gelir. Yüksek Performansa Sahip Reklam Biçimleri. Harekete Geçirici Analizler. Otomatik Araçlar ve daha bir sürü özellik AdMob ile mevcut

AdMob uygulamaların içine gömülü reklamlardır. Müşterilerinizi sosyal medya ve web ortamından başka uygulamalarla da yakalamanız mümkün.

Kampanyanız için en uygun AdMob reklam formatını bulmak için bizimle iletişime geçin.
Google-Premier-Partner
En yeni reklam özelliklerine, sektör güncellemelerine, arama eğilimi verilerine erken erişim ve özel olarak Google’dan sürekli desteğe sahip Google’ın önde gelen iş ortağı ajansıyız.
Telefon:+90 (212) 269 95 96