Instagram

İçerik ve Reklam Planlamalarınızı Yapıyoruz

Sizi İşletme Hedeflerinize Ulaştıralım

RekClick’te ilham vermekten eyleme teşvik etmeye kadar sizin için önemli olan işletme sonuçlarına ve müşterilere ulaştıralım.

Bilinirlik

İşletme, ürün, uygulama veya hizmetinizin bilinirliğini artırın.

 • Erişim

 • Erişim ve Sıklık

 • Marka Bilinirliği

 • Yerel Bilinirlik

İlgi

Potansiyel müşterilerin ürün veya hizmetleriniz hakkında bilgi almasını sağlayın.

 • İnternet Sitesi Tıklamaları

 • Video Görüntülemeleri

 • Erişim ve Sıklık

Dönüşüm

Ürün satışlarını, mobil uygulama indirmelerini ve hatta mağazanızın ziyaretçi sayısını artırın.

 • İnternet Sitesi Dönüşümleri

 • Instagram’da Dinamik Reklamlar

 • Mobil Uygulama Yüklemeleri

 • Mobil Uygulamayla Etkileşim

RekClick Logo Siyah

Hikaye Reklamları

Instagram Stories’de reklamlarla akış içeriğinizi tamamlayın. Her gün hikayeleri kullanan 500 milyonu aşkın hesapla bağlantı kurun. Hikayelerde reklamlar ve teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi alın.

Fotoğraf Reklamları

Hikayenizi sade, basit ve göz alıcı bir tuval üzerinde anlatın. Fotoğraflar kare veya yatay formatta olabilir.

Video Reklamları

Fotoğraf reklamlarının sürükleyici görsel kalitesini görüntü, ses ve hareketin gücüyle birlikte elde edin. Üstelik artık 120 saniyeye kadar olan videoları yatay veya kare formatta paylaşabilirsiniz.

Keşfet’te Reklamlar

Akış reklamlarınızın kapsamını, ilgi alanlarını takip ettikleri hesapların ötesinde genişletmek isteyen hedef kitleleri kapsayacak şekilde büyüterek keşfetmeye yönelik düşünce tarzına sahip kişilere erişin.

Hızlı ve kolay şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram, Facebook ile aynı güçlü reklam araçlarını kullanır. Bu sayede kampanyalarınızın kurulumunu, yayınını ve takibini tıpkı Facebook reklamlarında olduğu gibi gerçekleştirebilirsiniz. Facebook veya Instagram’da reklam yayınlama deneyiminiz yoksa, başlamak için şu adımları izleyin.

1. Bir İşletme Sayfası ve Profili Oluşturun

Reklam yayınlamak için bir Facebook Sayfanızın olması ve Instagram’da ücretsiz bir İşletme Profili oluşturmanız gerekir. Henüz oluşturmadıysanız, bir Sayfa oluşturun.

2. Bir Reklam Oluşturun

Reklam Yöneticisi’nde reklam verme amacınızı, hedef kitlenizi ve reklam formatınızı seçin. Ya da Instagram’da paylaşmış olduğunuz bir gönderiyi seçin ve Tanıtımını Yap’a dokunun. Instagram’ın mevcut takipçilerinize benzeyen kişilerden oluşan bir hedef kitleyi otomatik olarak oluşturmasına izin vermenizi tavsiye ederiz.

3. Bütçenizi Belirleyin

Reklamlarınızın yayınlanma süresine ve harcamak istediğiniz bütçeye karar verin.

4. Reklamınızı Yayınlayın

Reklamlarınız hazır olduğuna göre artık yayınlayabilirsiniz. Reklamlarınız onaylanıp yayına geçmeye hazır olduğunda bildirim alırsınız.

Google-Premier-Partner
En yeni reklam özelliklerine, sektör güncellemelerine, arama eğilimi verilerine erken erişim ve özel olarak Google’dan sürekli desteğe sahip Google’ın önde gelen iş ortağı ajansıyız.
Telefon:+90 (212) 269 95 96