TV

Televizyon Reklamlarınızın Medya Planlamasını Yapıyoruz

Stüdyolarımız ve tecrübeli medya planlama ekibimiz ile birlikte RekClick’te sizler için ulaşabileceğiniz kitleyi maksimize ediyoruz.

Dijital uzmanlarımız, Televizyon reklamlarının işinizi tanıtmak için en iyi platform olup olmadığını belirlemek için sosyal kampanyalar yürütme bilgi ve deneyimine sahiptir ve tüm önemli iş hedeflerine ulaşmak için tüm pazarlama faaliyetlerinize uygun stratejiler geliştirebiliriz.

Standart hedefli kampanyalara ek olarak, benzer kitleleri de hedefleyebilir ve reklamınızla veya web sitenizle daha önce etkileşime giren mevcut kullanıcılara yeniden pazarlama yapabiliriz. Bunlar özellikle marka sadakati oluşturmak ve elde tutma oranlarını artırmak için iyi çalışır.

Televizyon reklamlarınızı günün hangi kuşağında yayınlanacağından ne şekilde yayınlanacağına kadar planımızı oluşturuyoruz.

RekClick Logo Siyah

Televizyon Reklamlarının Planları

Reklam kuşakları, hedef kitle analizi, bütçe, reklam çeşitleri, viral reklamlar…

Televizyon kanallarında en çok seyredildiği dizilerin ve filmlerin olduğu 20.00 – 23.00 arası saat dilimine prime time denilmektedir.

Televizyon kanallarının daha az seyredildiği ancak kitlesinin belirli olduğu 07.00 – 20:00 arasındaki saat dilimine off prime time denilmektedir. Bu saat aralıkları dışında kalan zaman dilimine ise late prime time denilmektedir.

Televizyon reklamları, kreatif reklam çalışmalarının en rahat ve kolay uygulandığı ve Türkiye’de yaşayan hedef kitlenin büyük bir bölümüne ulaşmayı sağlayan reklam mecrasıdır. Bu nedenle televizyon reklamları popülerliğini korumaktadır.

Televizyon kanallarının reklam satışları Tv Reklam Ajansları tarafından yapılmaktadır. Doğru stratejiler kullanan ve bu işlerde tecrübeli Tv reklam ajanslarıyla (sales house) yapılan Tv Medya Planlamaları ile başarıyı yakalamak mümkündür.

RekClick olarak uzman reklam takımımızla televizyonda bulunmasını istediğiniz reklamın hangi zaman diliminde ve ne stratejilerle yayınlanacağına birlikte karar verelim.

RekClick Logo Siyah

RekClick, Google’ın Resmi Premier Partneridir.

Telefon:+90 (212) 269 95 96