Performans

Web Performansı Neden Önemlidir?

Herkes, bir web sitesine gelmenin nasıl bir şey olduğunu bilir, ancak site içeriğinin yüklenmesi için sabırla beklemek zorunda kalır. Sıradan kullanıcılar için sinir bozucu olabilir. Ancak işletmeler için felaket olabilir.

Verileri gözlemlemek ve incelemek için Google Analytics’i, sitenize görsel değişiklikler ve testler uygulamak için Google Optimize’ı ve düzenli raporlama için Google Data Studio’yu kullanıyoruz. Bu platformları, çevrimiçi kullanıcı davranışını ısıtmak ve daha fazla izlemek için üçüncü taraf platformlarından oluşan bir seçki ile destekliyoruz. Nihayetinde, diğer CRO ajansları gibi belirli platformlara bağlı değiliz – hangilerinin işinize en uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olacağız.

RekClick Logo Siyah

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu(CRO)

Basitçe söylemek gerekirse, Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO), ister bir ürün satın alıyor, ister bir form dolduruyor ya da sadece telefonu alıyor olsun, web sitenizde istenen bir hedefi tamamlayacak kullanıcı sayısını geliştirme sürecidir.

Google Tag Manager

Google Etiket Yöneticisi, kodu değiştirmek zorunda kalmadan web sitenizdeki (veya mobil uygulamanız) pazarlama etiketlerini (kod snippet’lerini veya izleme piksellerini) yönetmenizi ve dağıtmanızı sağlayan ücretsiz bir araçtır.

Google Analytics

Herhangi bir web siteniz varsa, Google Analytics’e ihtiyacınız olabilir. İster ulusal bir e-ticaret mağazası olun, isterse potansiyel müşteri odaklı bir KOBİ olun, Google Analytics, müşterileriniz ve onlara nasıl yardımcı olabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacaktır.

Web Site Analizi

Kitlenizin ihtiyaçlarını karşılamak ve en son teknolojinin standartlarını karşılamak için web sitenizin gelişen bir varlık olması gerekir.

Kullanıcı Deneyimi

En iyi web sitelerinin hepsinin ortak bir yanı vardır; hepsi sadece izleyicilerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Google-Premier-Partner
En yeni reklam özelliklerine, sektör güncellemelerine, arama eğilimi verilerine erken erişim ve özel olarak Google’dan sürekli desteğe sahip Google’ın önde gelen iş ortağı ajansıyız.
Telefon:+90 (212) 269 95 96