Google Tag Manager

Google Tag Manager ile Etiket Yönetimi Çok Kolay

Kod düzenlemeden tüm web sitesi etiketlerinizi yönetin. Google Etiket Yöneticisi, ücretsiz olarak basit, güvenilir, kolay entegre etiket yönetimi çözümleri sunar.

RekClick Logo Siyah
Detaylara Dalın

Etiketlerinizi yönetmenize yardımcı olacak kolay önizleme ve hata ayıklama araçları, otomatik etkinlik tetikleyicileri ve kullanıcı dostu bir arayüz gibi özelliklere erişin.

Kullanımı Kolay Başlamak Kolay!

Her büyüklükteki işletmenin neden etiket yönetimi çözümü olarak Google Etiket Yöneticisi’ni kullandığını görün.

Birlikte çalışmak için tasarlandı.

Etiket Yöneticisi, Google ve üçüncü taraf etiketlerle sorunsuz bir şekilde çalışır, böylece etiketleri anında değiştirerek zaman kazanır ve verimliliği artırırsınız.

  • Google Ads

    Dönüşüm izleme, temel yeniden pazarlama ve dinamik yeniden pazarlama, Google Ads ile tamamen desteklenmektedir.

  • Üçüncü Taraf Etiket Desteği

    Üçüncü taraf tedarikçi etiketleri için şablonlar kod yayınlamayı basitleştirir ve hataları gidermeye yardımcı olur. Etiket Yöneticisi’nde zaten mevcut olan tedarikçi şablonlarını bulun veya Topluluk Şablon Galerisindeki ek şablonları beraber keşfedelim .

RekClick Size Google Tag Manager İle Neler Sunuyor?

Zihninizi Rahatlatın

Kullanımı kolay hata kontrolü ve hızlı etiket yükleme, kritik görev verilerinizin güvenilir ve doğru bir şekilde toplanmasını sağlar. BT ekibi, sitenin sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olacak, bu nedenle yoğun tatillerde veya yeni bir kampanyanın başlatılması sırasında bile herkes mutlu.

Google ve Üçüncü Taraf Etiketlerini Dağıtın

Google Etiket Yöneticisi ile etiketlerinizi gerektiği gibi ekleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Etiket Yöneticisi tüm etiketleri destekler ve web ve mobil uygulamalar için çok çeşitli Google ve üçüncü taraf etiketleri için kullanımı kolay anahtar teslim şablonlar sunar . İhtiyacınız olanları listede görmüyor musunuz? Özel etiketleri beraber belirliyor ve ekliyoruz.

Kuruluşunuz Genelinde İşbirliği Yapın

Çalışma ortamları ve ayrıntılı erişim denetimleri ekibinizin verimli bir şekilde birlikte çalışmasına izin verirken, çoklu ortam testi işlerin beklendiği gibi çalıştığından emin olmak için farklı ortamlarda yayınlamanıza olanak tanır.

Tag Manager 360’a sahip RekClick, belirli sayfalara belirli düzeylerde erişim ile daha fazla kullanıcıya etiketleme erişimi verebilir.

Çevikliğinizi Artırın

Etiket Yöneticisi, dönüşüm izleme, site analizi, yeniden pazarlama ve daha fazlası için kendi etiketlerinizi ekleme ve güncelleme olanağı sunar. Siteleriniz ve uygulamalarınızdaki etkinliği izlemenin neredeyse sonsuz yolları vardır ve sezgisel tasarım, etiketleri istediğiniz zaman değiştirmenize olanak tanır.

Google-Premier-Partner
En yeni reklam özelliklerine, sektör güncellemelerine, arama eğilimi verilerine erken erişim ve özel olarak Google’dan sürekli desteğe sahip Google’ın önde gelen iş ortağı ajansıyız.
Telefon:+90 (212) 269 95 96