Web Site Analizi

Web Performansı Neden Önemlidir?

Herkes, bir web sitesine gelmenin nasıl bir şey olduğunu bilir, ancak site içeriğinin yüklenmesi için sabırla beklemek zorunda kalır. Sıradan kullanıcılar için sinir bozucu olabilir. Ancak işletmeler için felaket olabilir.

Web geliştirme dünyası hızlı bir şekilde hareket ediyor ve hiçbir başarılı bir site sabit kalmıyor.

Kitlenizin ihtiyaçlarını karşılamak ve en son teknolojinin standartlarını karşılamak için web sitenizin gelişen bir varlık olması gerekir.

RekClick Logo Siyah

Kendini işine adamış ön yüz geliştirici ekibimiz, web sitenizin devam eden ilerlemesini yöneterek web sitenizin mümkün olan en yüksek standartlarda çalışmasını sağlayan bir web sitesi yönetimi ve bakım hizmeti sunar.

ProSupport, daha küçük bakım düzeltmelerinden açılış sayfalarının veya web sitenizin gereksinimlerine uygun daha büyük içerik parçalarının geliştirilmesine kadar çok çeşitli yetenekleri kapsar.

ProSupport Nasıl Çalışır?
RekClick, müşterilerimizin çıkarlarına yönelik bir ProSupport hizmeti sunmaktadır.

Sitenin yedeklemeleri arasında, güvenlik güncellemelerini yerine getirmek ve yeni özellikler geliştirmek için, web sitenizin yüksek kaliteye odaklanarak gelişmeye devam etmesine yardımcı olmak için proaktif fikirlere katkıda bulunabiliriz.

Performansı artırmak amacıyla, web sitesi yönetim hizmetimiz, CRO testleri için yeni gelişmeler, etkinlik izleme uygulaması, harekete geçirici mesajlar ekleme ve çok daha fazlası ile pazarlamaya büyük ölçüde yardımcı olabilir. Olumlu yaklaşımımızla gurur duyuyoruz ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman elimizden geleni yapacağız.

Neden ProSupport?

Veri Liderliği

Web sitenizde yaptığımız çalışmanın gerçek kitle verileri kullanılarak odaklanmasını ve bilgilendirilmesini sağlamak için Strategy & Insights ekibimizle yakın çalışıyoruz

Yenilikçi

Geliştiriciler ekibimiz, web sitenizde yapılabilecek önemli iyileştirmeler için tavsiye ve proaktif önerilerde bulunmaya hazırdır. İnternetin geri kalanı çevrenizde değiştiğinde, yenilik ilerlemenin kalbidir

Çok Yönlülük

Web sitenizin sürekli değişen hızına ayak uydurmak için kırık düğmeleri düzeltmekten sayfaların yeniden oluşturulmasına kadar ekibimiz, sitenizin gereksinimlerini karşılamak için çok yönlü bir yaklaşım sunar

Adaptif

Planlanan çalışmaların dışında, ayda bir kaç saatinizin gerekli herhangi bir reaktif çalışma için kullanılmaya hazır olmasını sağlayarak, belirli bir ay içinde önceliklerinize uyum sağlamamıza olanak tanır

Konumlandırma

En iyi web sitelerinin hepsinin ortak bir yanı vardır; hepsi sadece izleyicilerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Şeffaf

Her ay, bir önceki ayın çalışması hakkında rapor veren bir belge alacaksınız. Bu raporlar, harcanan saatleri, bir sonraki ay için kullanılabilir saatleri, yürütülen çalışmanın ayrıntılı bir dökümünü ve bir sonraki aya ait planlarımızı açık bir şekilde içermektedir.

Pazarlama Desteği

Web sitenizin pazarlama stratejinizi yansıtmasını sağlamak çok önemlidir.

Günlük çalışmalarımızın çoğu, SEO optimizasyonu, gezinme ve yapısal değişiklikler için teknik destek, PPC kampanyaları için açılış sayfaları oluşturma ve iyileştirme, sonuçları yakalamak için izleme ekleme ve CRO testleri için geliştirme yapmayı içerir.

Web Sitesi Düzeltmeleri ve Teknik Destek

Bir web sitesi arabaya çok benzer, eğer ilgilenirseniz ve düzenli olarak güncel tutarsanız, daha uzun sürebilir.
Geliştiriciler ekibimiz müşterilerimiz için düzenli denetimler sunar ve SSL sertifikası kurulumu, görüntü ve metin değişiklikleri, güncellemeler ve SPAM koruması gibi web sitesi temizlik işlerini yürütür.

Danışmanlık ve Web Sitesi Stratejisi

Bir pazar lideri olarak kalmak için dijital manzarada bir sonraki adımın ne olacağını bulmak zor olabilir.

Geliştiriciler ve tasarımcılardan oluşan ekibimiz, daha geniş planlama oturumları için, rakip incelemeleri yapmak ve web sitesi stratejinizi bilgilendirmek için büyük fikirler üretmek için hazır olabilir, böylece eğrinin önünde yer alırsınız.

İçerik ve Bağımsız Parçalar

Bilgilerinizi sunmak sıkıcı olmak zorunda değil.

Belirli bir kampanya veya marka sorununuz varsa, maliyet hesaplayıcıları, animasyonlu Infographics, takvimler veya zaman çizelgeleri gibi işletmeniz için ilgi çekici bir şekilde belirli bir kitle anlayışını ele alan daha büyük geliştirmelerle destekleyebiliriz!

Müşteri Yönetimi

Tüm müşterilerimiz için özel bir müşteri yönetim servisimiz var.

Basitçe ifade etmek gerekirse, bu, bizimle geçirdiğiniz süre boyunca önemli bir irtibat noktasına sahip olduğunuzdan emin olmaktır ve diğer tüm hizmetlerimiz gibi ücretlendirilir. Hesap yöneticiniz çalışmalarını zamanında ve bütçede tutar ve sunduğumuz hizmeti geliştirmek için oradadır.

Google-Premier-Partner
En yeni reklam özelliklerine, sektör güncellemelerine, arama eğilimi verilerine erken erişim ve özel olarak Google’dan sürekli desteğe sahip Google’ın önde gelen iş ortağı ajansıyız.
Telefon:+90 (212) 269 95 96