Prodüksiyon

Reklam Filmi

Reklam filmi , markalarını geliştirmek ve tüketicilerin satın alma kararlarını etkilemek isteyen işletmeler için hayati bir araç haline gelmiştir. Çevrimiçi reklamlar, şirketlerin daha fazla insana ulaşmasına yardımcı olabilir. Şirketler, tüketicilere ürünlerinden ve hizmetlerinden neler alabileceklerini göstermek için videolar kullanır.

Çevrimiçi reklam filmi , insanları satın alma kararlarında etkileyen önemli bir araç haline gelmiştir. Çevrimiçi kullanıcıların çoğu, ürünü satın almadan önce bir öğenin incelemesini bulmak için YouTube’a gider. Sosyal medyaya katılımın artmasıyla tamamlanmaktadır. Videoyu izledikten ve sosyal medyada okuduktan sonra daha fazla kişi ürün ve hizmetlerle ilgilenmeye başladı.

Reklam Filmi İnsanları Alıcıya Dönüştürüyor

Video pazarlama, tüketicilerin ürün satın almasını sağlamak için etkili bir yöntem haline gelmiştir. Reklam filmi ve sosyal medya sitelerinin kullanımı, ürünlerin nasıl keşfedildiğini ve bunları satın alma kararlarını etkiledi. Son çalışmalara göre, izleyiciler okuyanlardan daha fazla harcıyor. Genç tüketiciler de diğer reklamcılık medyalarına kıyasla videoları görmek istiyor.

Günümüz şartlarında şirketlerin rekabet güçlerini arttırmak amacıyla yapmaları gereken tanıtım faaliyetleri çok çeşitlilik göstermektedir. Bunların başında ürün ve hizmet şartlarının en kısa ve etkili anlatım yöntemi olan, belirli bir estetik ve akıcılıkla hazırlanmış tanıtım videolarıdır. Firmalar toplantı, konferans, organizasyon, seminerler· için çeşitli videolara ihtiyaç duyarlar. Reklam ajansları ya da firmaların kendi bünyelerinde hazırlanan senaryolar doğrultusunda hazırlanan videolar en etkili sunum araçlarındandır.

0
Memnun Müşteri
0
Proje

Reklamlar Neden Önemlidir?

Reklamlar, kitleye ulaşmanın garantili bir yöntemidir. İlgi çekici bir reklam oluşturarak ve birçok kullanıcıya ulaşmak için yeterli harcama yaparak, reklamların işletme üzerinde anında etkisi olabilir. Bu etki, birçok farklı metrik arasında gelişmiş ticarette veya marka bilinirliğini artırmada görülebilir.

Kreatif Düşünce 85%
Senaryo 90%
Stüdyo 95%

Fotoğraf Çekimleri

Sosyal medya hesabı olan milyonlarca potansiyel müşterinize ulaşın. Uzman ekibimiz, temel iş hedefleriyle uyumlu ve harika sonuçlar elde eden yenilikçi sosyal kampanyaları araştırma, planlama ve oluşturma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.

Özgünlük

Trendleri ve yeni teknolojileri harmanlayarak özgün fotoğraf çekimi tasarımları yapıyoruz.

Kamera ve Kurgu

Üst düzey ekipmanlar ve kurgu konusunda deneyimli kadromuzla fotoğraf çekimlerini sanat haline getiriyoruz.

Etkinlik Çekimleri

RekClick olarak yaptığımız etkinlikler iletişim ve pazarlama departmanlarının önemli aktivitelerindendir. 

Butik bir dükkan açılışından, büyük bir şirketin yeni ürününü lansmanına kadar aklınıza gelebilecek tüm etkinliklerde video çekimi yapma işine etkinlik çekimi diyoruz.

Canlı Yayın

Televizyona reklam verirken televizyon kanalıyla olan bağlantınızı kuracak ve koruyacak ajansı doğru seçmelisiniz. Burada RekClick olarak devreye giriyoruz. Alınacak olumlu geri dönüt için marka ve ürününüz için en uygun olan reklamı yapmak oldukça önem taşıyacak.

İLETİŞİM

Sorularınız, olası projeler ve iş ortaklıkları için bize ulaşın.

Telefon

+90 (212) 269 95 96

E-Posta

info@rekclick.com

Adres

Dalgıç Sokak No:11 Kat:3
Yeşilce / 4.Levent / İSTANBUL