Canlı Yayın

Canlı Yayınları!

Canlı Yayın Tasarımını, Çekimini ve Tanıtımını Yapıyoruz.

Canlı prodüksiyonun maliyetini kolaylaştırın

Yüksek katılım gösteren (önceden kaydedilmiş videodan 10 kat daha fazla) ve markanızla etkileşim kurmaktan heyecan duyan sınırsız bir kitleye ulaşmak ister misiniz? O zaman canlı akışın sınırsız gücünden faydalanmak istersiniz. Canlı akış, etkinliğinizin mesajınızı güçlendirirken uzun mesafe kitle üyelerinin markanızla iletişim kurmasına olanak tanır (ve işletmenizle olumlu ilişkiler kurmasını sağlayan anında memnuniyet kazanır).

Sadece telefonlarımızı çevirip canlı yayın yapmaya başlamıyoruz. Mümkün olan en yüksek kalitede canlı akış video prodüksiyonu oluşturmak için özel ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize göre tasarlanmış en yeni yayın ekipmanlarını kullanıyoruz. Hedefimiz, canlı akışınız için en iyi çözümü bulmak üzere ileri teknolojiyi deneyimli pazarlama ile eşleştirmektir. Canlı akışınızın mesajını etkili bir şekilde iletmesini sağlamak için etkinlik sırasında stratejik ortağınızız, böylece kitlenizle yankı bularak kalıcı bir etki bırakacaktır. Canlı akış sürecimiz özelleştirilmiş, yaratıcı ve sonuç odaklı şekilde planlanır.

Kurum-içi Canlı Yayınlar

Web Seminerleri

Şunları yapabilirsiniz herhangi bir olay dönüşümü canlı akışı web seminerleri içine soru cevap oturumları veya paneller gibi. Bunlar, bilgiyi paylaşmak ve marka bilinirliğini artırmak ve etkinliğinize ek bilet satmak için harika bir yol olabilir.

Çalışan Eğitimleri

Birden fazla departman ve lokasyondaki çalışanların gerçek zamanlı olarak öğrenebilmesi ve etkileşime geçebilmesi için eğitimlerinizi canlı olarak yayınlayın . Gelecekteki eğitimler için de yeniden kullanmak üzere akışı kaydedin.

Dahili Toplantılar

Yönetim kurulu toplantısı, satış koçluğu veya franchise iletişimi olsun, herkes canlı akış toplantılarıyla aynı bilgilere aynı anda erişebilir . İleri teknoloji canlı video yayını özellikle yatırımcılar ve hissedarlarla uzun mesafeli ilişkileri geliştirebilir.

Sosyal Medya Canlı Yayınlarının Avantajları

Canlı Yayın Prodüksiyon Sürecimiz

Canlı video akışı bile stratejik ve yaratıcı bir yön gerektirir ve bu bizim uzmanlık alanımızdır. Yıllar süren ince ayarlardan sonra, dört adımlık sürecimizi, etkinlik öncesi planlamadan etkinlik sonrası hikaye anlatımına ve etkinlik sonrası tanıtımına (ve aralarındaki her şeye) tüm etkinliklerinizde kolay, basit ve güzel bir şekilde video üretmek için düzenledik ).

Yardım ve Destek

Zamanında Teslim

Her işimize değer veriyoruz ve bunlara canlı yayınlar ve tasarımları da dahil. İş planımızda işin kendisi kadar süreç de bizim için çok önemli. Planladığımız canlı yayında senaryo, fikir, çekim ve teslimat tarihi ilk toplantıda kararlaştırılır.

Markanızı en üst seviyeye çıkarabilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Sırada Ne Var?

Canlı Yayınlarınızı Tasarlamaya Başlamak

Web sitelerinizde olduğu gibi canlı yayın tasarımlarını tartışmak veya yeni bir canlı yayın tasarım fikri oluşturmak için sizden haber bekliyoruz.