Drone

Drone Video Çekimleri

Marka ve Ürünlerinizin Profesyonel Drone Çekimlerini Yapıyoruz

Drone Video Çekimleri

Profesyonel prodüksiyon kadromuz drone video çekimi konusunda markanızı farklılaştırır.
Teknik yetkinliğe sahip olmak hava çekimi özelinde önemlidir.
Gün ışığı kullanımı, hava şartları ve geçişleri profesyonel bir şekilde ayarlayan
prodüksiyon ajansımız markanıza yaratıcı ve özelleştirici 4k içerikler üretir.
Tanıtım filmlerinin yanında özel konsept çekimlerinde de drone çekimi gerçekleştirilir.
İşinizi profesyonel olarak yansıtmak ve rakiplerinizden ayrışmak için drone çekiminizi planlayalım.

Drone Video Çekimi Nedir?

Drone, multihelikopter gibi insansız hava araçlarıyla fabrika, arazi, şehir merkezi, park, yaşam alanları gibi mekanların durumunu takip etmek üzere fotoğraf ve video çekimi yapılması hizmetidir.

4K çekim kalitesinde üretilen görüntülerimizi, Reklam, Tanıtım veya Belgesel filmlerinde ihtiyacın analizini yapılarak, sinema, inşaat, düğün, otomotiv, konser, arkeoloji kazıları, sosyal aktiviteler, tarihi mekanlar, havadan araç takibi, tren, metro, otobüs, bisiklet, motor çekimleri Havadan karayolu çekimi, otoyol, köprü, kavşak, havaalanı, otobüs terminalleri doğru sonuç alabileceğimiz ekibimizi görevlendiriyoruz.

RekClick Medya ekibi, Hava çekimleri ile, ülkemizin en büyük yatırımlarının Temel atma aşamasından, açılışına kadar olan tüm süreçleri titizlikle yürütmesi ile birçok müşterimizle iyi süreçler izleyip güzel sonuçlara eriştik.

Drone Video Çekimleri ile Neler Yapıyoruz?

Havadan video çekimi, hazırlanan tanıtım filmleri için metrekaresi büyük alanlarda kamera ve droneler ile  yapılmaktadır. Son teknoloji kamera ve dronelarımız, tecrübeli görüntü yönetmenlerimizin ellerinde mükemmel projelere imza atıyorlar.

Havadan video çekimi,  Hava çekimi, havadan görüntü çekimi adlarıyla da anılmaktadır.  Hava çekimi, havadan görüntü çekimi hakkında bilgi almak ve havadan video çekimi fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Havadan video çekimi için profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile havadan görüntüleme konusunda video ve fotoğraf gibi her türlü ihtiyaca yönelik çözümler sunmaktayız. Havadan video çekimi sayesinde, filmlerde, büyük fabrikalarda, kuş bakışı gösterimi yapılacak alanlarda, reklam filmlerinde, geniş açı ile alanın büyüklüğünün gösterimi sağlanmaktadır.

DRONE VİDEO ÇEKİM AŞAMALARI

blank

ALAN BELİRLEME

Çekim alanlarını planlar ve yapılacak hareketleri ölçerek işe başlarız bu sayede yön ve çekim süreci doğru planlanır sonuçları ise sistemli bir başlangıç yaptığımızdan harika bir çekim elde ederiz.

blank

KEŞİF UÇUŞLARI

Keşif uçuşları sayesinde çekim anında uygulanacak stratejimizi ortaya çıkartırız, hiç beklenmedik sorunları önlememize ve doğru görüntüler için iyi açıları belirlememize yardımcı olur.

blank

DRONE ÇEKİMİ

Çekim işlemi için gerekenler hazır olduktan sonra havalanır ve belirlenen alanı iyice tararız planlanan stratejiyi uygulayarak size göklerden şaşıracağınız anlar getiririz.
Drone ile Çekim Yapmış Olduğumuz Tanıtım Filmi Örneklerimiz

 

Yardım ve Destek

Zamanında Teslim

Her işimize değer veriyoruz ve bunlara drone çekimleri de dahil. İş planımızda işin kendisi kadar süreç de bizim için çok önemli. Planladığımız drone çekiminde senaryo, fikir, hava koşulları, çekim ve teslimat tarihi ilk toplantıda kararlaştırılır.

Drone çekimleri için izin alınmalıdır. Özel mülkler haricinde çoğu alanda çekimlerini yapmak ülkemizde izne tabidir. Havadan video çekimi yapan yönetmenlerimiz kendileri için gerekli izinleri almaktadır. Fakat çekimi yapılacak alanın konumuna göre sizlerle tekrar görüşmemiz ve bilgi vermemiz gerekebilir.

Sırada Ne Var?

Drone Çekiminizi Tasarlamaya Başlamak

Web sitelerinizde olduğu gibi drone çekimi tasarımlarını tartışmak veya yeni bir tanıtım filmi tasarım fikri oluşturmak için sizden haber bekliyoruz.