Etkinlik

Etkinliklerinin Prodüksiyonu!

Etkinliklerin Tasarımını, Çekimini ve Tanıtımını Yapıyoruz.

Etkinlik üretimi ne demektir?

Bir etkinlik düzenlemek , özel veya şirket olmak isteyen herkes , etkinliğin başarılı olmasını, ayrıntılı olarak çalışılmasını ve amaçlanan amaç için mükemmel bir şekilde başarılı olmasını ister; bir tören, festival, konferans veya gala yemeği olabilir: her durumda, tüm aşamalarını nasıl yöneteceğini bilen RekClick gibi bir profesyonele danışmalısınız: bu profesyonel figür RekClick’ten başkası olmamalıdır.

Etkinlik üretimi , her tür müşteri için kapsamlı danışmanlık ve destek sağlamak, her müşteriye ihtiyaçlarına göre tamamen özelleştirilmiş bir hizmet sunmak anlamına gelir. Olay yapımcı lojistik ve teknik yönlerini planlama, kavram ve görüntü odaklanmak iletilmek üzere mesaj tanımlayan düğün, şirket toplantıları, gala yemekleri gibi etkinlikler konusunda hizmet yaptığı profesyonellik koyar: bütçe, mekanlar, satıcıları, ekipman ve diğer olası ek hizmetler.

Bir etkinlik üreticisine başvurmak, her etkinliğin müşterinin istediği gibi şekillendiğinden emin olmak ve tüm ihtiyaçlarına doğru cevap vermek anlamına gelir: etkinlik üreticisi aslında yalnızca etkinliğin uyması gereken yerleşik bir stil ve ton sağlamaz; bunun yerine her müşteri için farklı çözümler önerir.

Maksimum kişiselleştirme için , etkinlik üreticisi ayrıca ekibini desteklemek için yeni ve farklı profesyonellerle işbirliği yapmaya isteklidir. Her proje, yalnızca mümkün olan en iyi sonucu elde etmek amacıyla, kullanılacak araçlara ve işbirliği yapacak kişilere sınır koymadan yeni fikirler uygulanarak gerçekleştirilecek özel bir durum olarak ele alınır.

Bir etkinlik prodüksiyon hizmetinden faydalanma şekli çeşitlidir: başarılı bir etkinlik, şirketler için mükemmel bir pazarlama aracıdır, müşterileri elde tutmanın ve yenilerini yapmanın bir yolu, mükemmel organize edilmiş bir düğün bile bu yolda büyük önem taşır.

Bir etkinlik prodüksiyon şirketi olarak neler yapıyoruz?

Çoğu insan etkinlik prodüksiyon şirketlerini düşündüğünde, genellikle sahne kuran ve etkinliklere mikrofon yerleştiren kişileri resmederler. Ve bu, bazı durumlar için geçerli olsa da, bir etkinlik prodüksiyon şirketinden genellikle aşağıdakileri içeren etkinliği planlaması, koordine etmesi ve denetlemesi beklenir :

 • Verilen ortamı planlayıcının hedeflerini ve etkinlik temasını yansıtacak şekilde dönüştürme
 • Aydınlatma donanımlarını, armatürleri ve olası ışık şovlarını kiralama ve kurma
 • Parti atmosferini geliştirmek için ses ve müzik seviyelerini ayarlama
 • Uzayda veya mekanda belirli ruh hallerini uyandırmanın yollarını bulma
 • Dramatik etkinlikler için teatral bir ortam duygusu ekleme (tarihi konaklardaki sanat vitrinleri gibi)
 • Her şeyin kurulumdan aşağıya doğru sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlamak

Muhtemelen şimdiye kadar anlayacağınız gibi, etkinlik prodüksiyonu tamamen reklam öğesini pratikle karıştırmakla ilgilidir. Yüksek uzmanlığa sahip olmadıkları sürece, etkinlik prodüksiyon şirketleri sürekli olarak çeşitli etkinlik türleriyle, uygun fiyatlı mekanların ve planlayıcıların en üst düzeyiyle çalışır. Bu, yürüttükleri hiçbir olayın gerçekte birbirine benzemeyeceği anlamına gelir.

Aynı zamanda değişen sorumluluk düzeylerine de sahiptirler. Etkinlik prodüksiyon şirketleri, gebe kalmaktan gerçeğe tüm etkinlikten sorumlu olabilir. Ya da sadece planlamacıların shindig için bir imaj oluşturduklarını göstermek için işe alınabilirler. Her iki durumda da, herhangi bir ekstra özel etkinlik planlama ekibine değerli bir ektir .

Bir etkinlik prodüksiyon şirketi ile çalışmanın faydaları nelerdir?

RekClick olarak ortalama bir etkinlik prodüksiyonunda sizin için şunları yaparız:

 • Olayların sorunsuz çalışmasına yardımcı oluruz.
 • İhtiyacınız olan her şeyi ihtiyacınız olduğunda düzenleriz.
 • A’dan Z’ye olayı kapsayan bir stratejik yönetim planı oluştururuz.
 • İkinci bir göz görevi görür ve planlanan her şeyin açıklanmasını sağlarız.
 • Etkinlik lojistiğini değerlendirir ve geri bildirimde bulunuruz.
 • Doğru olay personeli ve ekipmanı düzenler, işe alır veya koordine ederiz.
 • Güvenliğinizi denetleriz.
 • Ulaşım ihtiyaçlarını değerlendirir ve konuklar için konum veya seyahat sorunlarını öngörüde bulunuruz.
 • Etkinliğin müşteri ihtiyaçlarını ve isteklerini mümkün olduğunca karşıladığından emin oluruz.
 • Kaliteli ve deneyimli satıcılardan oluşan güçlü bir ağa sahibiz.
 • Bütçenizi yaratıcı yollarla en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı oluruz.
 • Etkinlik planlayıcılarıyla birlikte deneyimliyiz.
 • Genellikle etkinliğiniz için heyecan verici eğlence seçenekleriyle bağlantı kurarız.

Açıkçası, bizim gibi bir etkinlik prodüksiyon şirketi ile çalışmanın birçok faydası vardır.

Yardım ve Destek

Zamanında Teslim

Her işimize değer veriyoruz ve bunlara etkinlik çekimleri ve tasarımları de dahil. İş planımızda işin kendisi kadar süreç de bizim için çok önemli. Planladığımız etkinlikte senaryo, fikir, hava koşulları, çekim ve teslimat tarihi ilk toplantıda kararlaştırılır.

Etkinliklerinizi en üst seviyeye çıkarabilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Sırada Ne Var?

Etkinliklerinizi Tasarlamaya Başlamak