Reklam Filmi

Televizyon, Youtube, Instagram, Facebook ve daha bunun gibi bir sürü mecrada marka ve ürünlerinizin müşterilerin önünde olmasını istemez misiniz?

Güzel, harika ve benzersiz dijital deneyimler üretiyoruz.

Şirketler yeni kampanyalarını, ürünlerini, hizmetlerini kitlelere eğlenceli ve Kreatif bir şekilde duyurmak amacıyla tarafımızdan hazırlanan stratejiler ile hafızalarda yer etmesi için yapılan bir planlamadır. Marka değerini artırmak ve markanın gözde olması içinde müşterilerin karşısına çıkarılan prodüksiyon çalışmalarıdır.

Reklam filmleri TV ve Dijital medya için yapılan en kısa filmlerdir. Geçmişten bugüne TV dünyasındaki en verimli iletişim aracının reklam olduğu bir gerçektir. RekClick 360° Dijital Pazarlama Ajansı, sizlere en kaliteli görüntüyü ve teknolojik ekipmanlarımız ile reklamınızın yayınlanacağı TV kanalı, Youtube, web siteleri, sosyal medya platformları, sinevizyon ve projeksiyon gösterimlerini görüntü formatına göre sizlere sunmaktadır. Ürünlerinizi, firmanızı, hizmetlerinizi tanıtmanın en etkileyici yolu reklam filmleridir. RekClick 360° Dijital Pazarlama Ajansı olarak, reklam çekimleriniz için senaryo, teknik ekipman, çekim hizmetleri, post prodüksiyon hizmetleri, dijital kurgu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bugün Başlayalım

Yeni başlayanlardan muhasebe firmalarına ve restoranlara kadar tüm müşterilerimizle ortak bir hedef paylaşıyoruz – En iyi markayı ortaya çıkarmak!

Beraber Yapıyoruz!

Yapacağımız işleri sizler ile birlikte planlıyor, tasarlıyor ve oluşturuyoruz. Reklam çekimlerinde stüdyolarımızda sizlere de fikir alabilmeniz için davet sunuyoruz.

Reklam filmi prodüksiyonunuzun oluşumu için verdiğimiz hizmetler arasında; Senaryo tasarımı, Cast-oyuncu seçenekleri, dijital kurgu, grafik ve animasyon tasarımları bulunmaktadır. Alanında uzman görüntü yönetmenleri, kameramanlar, ışık, ses, kurgu operatörlerimiz ile reklam çekimi için görüntü montajı ve müzik dahil tam destek sağlamaktayız. Fikirlerinizi uzman ekibimizle paylaşıp reklam çekimleriniz için kaliteli ve en verimli çözümü sunabilmek adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güçlü Özgünlük

Trendleri ve yeni teknolojileri harmanlayarak özgün daha önce yapılmamış reklam filmleri yapıyoruz. Böylelikle müşterilerinizin dikkatlerini çekmenizi sağlıyoruz.

Kamera ve Kurgu

Üst düzey ekipmanlar ve kurgu konusunda deneyimli kadromuzla reklam filmlerini kısa film seviyesine getiriyoruz.

Viral Reklam

Viral reklamcılık, temel olarak kullanıcıların mevcut sosyal ağları aracılığıyla uygulamanızı (veya başka bir ürünü) tanıtmasını sağlamak için kullanabileceğiniz bir stratejilerin bütünüdür.
Viral bir kampanya nasıl çalışır?

Teorik olarak, bir viral pazarlama kampanyası gerçekleştirmek çok basittir : hedefiniz için çekici olan bir video veya başka bir içerik türü oluştururuz, İnternet’e koyarız ve tanıtırız. Orada formda, yapabileceğimiz tek şey ilgi çekmek ve kullanıcıların deli gibi paylaşmaya başlamasını beklemek.

Bazı durumlarda virallık kazara olur. Örneğin, yaptığımız bir video özel bir kullanıcı tarafından yüklendiğinde, birdenbire popüler hale gelir ve İnternet’in her yerinde dolaşmaya başlar.

Marka videoları için dağılım stratejisine gelince, iki tür vardır: gösterilen veya gizli . İlkinde, kullanıcı ilk andan itibaren reklam veya markalı içerik görüntülediğinin farkındayken, ikincisinde markanın katılımı gizlenir ve ancak daha sonra ortaya çıkar.

Gizli pazarlama tekniklerini uygularsanız, viral kampanya size karşı dönebileceğinden, kullanıcı kandırılmış, aldatılmış hissi vermemek için çok dikkatli olmak önemlidir.

Hangi stratejiyi seçersek seçelim, içeriği paylaşırken asla “spam içerikli” olmamalıyız. Mesajı tekrar tekrar tekrarlamak yerine, en iyi strateji mükemmel yeri ve zamanı bulmak “viral sigortayı” kendi kendine aydınlatmaktır.

Yardım ve Destek

Zamanında Teslim

Her işimize değer veriyoruz ve bunlara reklam filmleri de dahil. İş planımızda işin kendisi kadar süreç de bizim için çok önemli. Planladığımız Reklam filminde senaryo, fikir, çekim ve teslimat tarihi ilk toplantıda kararlaştırılır.

Markanızı en üst seviyeye çıkarabilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Sırada Ne Var?

Reklam Filminizi Tasarlamaya Başlamak

Web sitelerinizde olduğu gibi reklam filmlerinizin tasarımlarını tartışmak veya yeni bir reklam filmi tasarım fikri oluşturmak için sizden haber bekliyoruz.