Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi!

Televizyon, Youtube, Instagram, Facebook ve daha bunun gibi bir sürü mecrada marka ve ürünlerinizin müşterilerin önünde olmasını istemez misiniz?

Tanıtım Filmi

Tanıtım filmi, marka değerinizi öne çıkararak hitap etmek istediğiniz kitlenin ilgisini çekmeyi hedefler. Yapılan son araştırmalar kullanıcıların yarısından fazlasının video içeriği tercih ettiğini gösteriyor. 2021 yılına kadar video izlenme trafiğinin %80’i geçeceği ve 1 dakikalık bir videonun 1.8 milyon kelime değerinde olduğu vurgulanmaktadır.Bu bulgulardan yola çıkarak gönül rahatlığıyla diyebiliriz ki video içerikleri üretmek hedef kitlenize ulaşmanın en doğru ve etkili yoludur. Markanıza ait bir tanıtım filmi mutlaka olmalıdır.

Tanıtım filmleri, kendi içerisinde kurumsal tanıtım, firma tanıtımı, ürün tanıtımı, mekan tanıtım filmleri, etkinlik filmleri veya web sitesi tanıtım filmleri gibi bir çok farklı türde olabilir. Şüphesiz ki tanıtmak istediğiniz ürünün, hizmetin veya markanın video içerikleri yoluyla son kullanıcıya ulaşması daha zahmetsiz ve etkili bir yöntemdir. Türü ne olursa olsun bir tanıtım filmi yaratıcı içeriklerle hedef kitle üzerinde akılda kalıcı ve güvenilir bir imaj oluşturabilmelidir.

Kurumsal Tanıtım Filmleri

Teknolojinin ve rekabetin arttığı günümüz şartlarında, tüm şirketlerimizin ve markalarımızın tanıtım filmleri ihtiyacı olmazsa olmazlarımız arasına girmiştir. Şirketin üretim gücünün ve ürünlerin bilinirliğini arttırmak amacıyla yapılması gereken tanıtım videoları, müşteriler ve bayiler için büyük önem taşımaktadır. Prodüksiyon şirketlerince hazırlanan kurumsal tanıtım filmi metinleri doğrultusunda hazırlanan videolar en etkili sunumlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Kurumsal tanıtım filmleri, dijital ortamda müşterilere açılan kapıdır. Binlerce Sayfalık metinlerle anlatamadığımız hikayemizi, 3-4 dakikalık videolar ile en etkili şekilde anlatılabildiği, istatistik bilgiler ile sabittir. Yapılacak en stratejik planlama; Profesyonel bir partnerdir. RekClick stüdyoları, şirketinizi, markanızı veya ürünleriniz için, Tanıtım Filminizin oluşturulması ve tüm prodüksiyon ihtiyaçlarınızda; doğru bilgiler vererek, stratejilerinizi mantık çerçevesinde yorumlar ve sizi kitlenize hızlı ulaştırır.

Güçlü Özgünlük

Trendleri ve yeni teknolojileri harmanlayarak özgün daha önce yapılmamış reklam filmleri yapıyoruz. Böylelikle müşterilerinizin dikkatlerini çekmenizi sağlıyoruz.

Kamera ve Kurgu

Üst düzey ekipmanlar ve kurgu konusunda deneyimli kadromuzla reklam filmlerini kısa film seviyesine getiriyoruz.

Bir Tanıtım Filmi Nasıl Olmalıdır?

Verimli bir tanıtım filminin süresi maksimum 4 dakika olmalıdır.

Daha uzun tanıtım filmleri izleyicinin dikkatinin dağılması sebebiyle daha az tercih edilir. Tanıtım filmleri, genelde müşteri sunumları, fuarlar, seminerler gibi organizasyonlarda öz bilgi vermek amacıyla hazırlanır. Bunun yanı sıra, web siteniz üzerinde veya Dvd-Cd-Usb gibi birimler yoluyla mecralara dağılarak ulaşılabileceğimiz en etkili bir tanıtım materyalidir.

Bir Tanıtım Filmi Aşamaları Nasıl Olmalıdır?

Tanıtım Filmi Örneklerimiz

Sırada Ne Var?

Tanıtım Filminizi Tasarlamaya Başlamak

Web sitelerinizde olduğu gibi tanıtım filmlerinizin tasarımlarını tartışmak veya yeni bir tanıtım filmi tasarım fikri oluşturmak için sizden haber bekliyoruz.