Posted on / by admin / in Reklam Vermek

Reklam Vermek

Günümüzde hiç şüphesiz reklam vermeden ayakta duracak neredeyse hiçbir şirket yok. Nedeni ise geleneksel şirket mantığı internetin yaygınlaşmasından itibaren değişmesinden kaynaklanmaktadır. Aslında geleneksel reklamlar değiştikçe şirketlerin rekabet ortamının artması reklam formatlarının da gelişmesi ile artık değişmeyen şirketlerde bir bir yok olmasıyla doğru orantıdadır. Karışık anlatmış olsamda mantık basit küresel şirketler rekabati getirdi rekabet arttıkça reklam modelleri de gelişti.

Geleneksel reklam modelleri (Tv, gazete, billboard, broşür) yerini haber sitelerine, youtube, google metin reklamlarına bıraktı. Eskiden sermayesi büyük şirketler TV ve gazeteye reklam vererek marka olurken artık kobiler  bile kendi bütçesine göre reklam vererek büyük şirketlerle rakebet edebilir duruma geldi. Tüketici ise kendisine sunulan hizmet ve fiyat politikasına göre seçimini yapmaktadır.

Peki nasıl reklam verebilirsiniz ?

  1. Bütçenize göre reklam verebilirsiniz,
  2. Hedef kitlenize göre reklam verebilirsiniz,
  3. Metin reklamı verebilirsiniz,
  4. Banner reklamı verebilirsiniz,
  5. Video reklamı verebilirsiniz.

Günümüz internet reklamcılığında sunulan birçok reklam modeli ile sizde bütçenize göre reklam verebilirsiniz. Sadece yapmanız gereken doğru müşteriye ulaşmak için doğru reklam metodunu kullanmak olacaktır. İster sektörünüzle ilgili arama yapan kullanıcılara Google Metin Reklamları ile reklam vererek doğrudan müşterinin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Ya da marka bilinci oluşturmak adına banner ve video reklamları verebilirsiniz.

Mobil kullanımının artması ile de cep telefonundan Google’da arama yapan kullanıcılara tıkla ara reklamları yaparak potansiyel müşterinin direk olarak sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

Kısaca metodlar çok, fiyatlar uygun sadece doğru metod ile verimli bütçe yönetimi ile potansiyel müşterilere ulaşacak reklam vermek.

RekClick Google Reklam Ajansı olarak reklam vermenizde sizlere danışmanlık yapabiliriz.

0212 269 95 96

Reklam Vermek Artık Çok Daha Kolay…

 

Tags:

Bir cevap yazın