Tasarım

Tasarım

Müşterilerinizin Gözüne Hitap Edin!

Tasarım, bir marka oluştururken en önemli faktörlerden biridir. Buna zaman, çaba ve hatta para koymazsanız, başarısız bir iş ortaya çıkabilir. Tasarım, sizi rekabetinizde diğerlerinden ayıracak ve müşterilerden istenen duyguyu veya hissi almanıza yardımcı olacak şeydir.

ÖZGÜN ve YENİLİKÇİ

Güncel, modern tasarım trendlerine uygun, yenilikçi tasarımlarla hizmet vermekteyiz.

ZAMANINDA TESLİM

İşlerinizi zamanında teslim etmeye özen gösteriyoruz, teslim tarihini geçmeden işlerinizi teslim ediyoruz.

360° Dijital Tasarım Ajansı

2008 yılında başladığımız web tasarımı, web yazılımı, SEO, E-Ticaret konusunda web geliştirici uzmanlarımız ile hizmet veren ajansımız sertifikalı Google ve Facebook iş ortağıdır.

Web Site Tasarımı

Eşsiz, Güzel ve Etkili Web Tasarımları
Gerçekten öne çıkan ve olağanüstü sonuçlar sunan web tasarımları oluşturuyoruz.

Oluşturduğumuz her yeni web tasarımı markaya özgüdür. Paranızı proaktif olarak anlamak ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için öngörüler kullanarak hedef kitleniz hakkında bilgi edinmek için zaman ayırıyoruz.

En yeni web teknolojilerini kullanarak, web tasarımcılarımız sadece harika görünmekle kalmayan, aynı zamanda sorunsuz bir kullanıcı deneyimine sahip ve en iyi sonuçları veren ilgi çekici web siteleri oluşturuyorlar.

Süreç boyunca, söylediklerinize her zaman değer veriyoruz ve dürüst geri bildirimlerinizi teşvik ediyoruz. web ekibimiz, markanızı gerçekten temsil eden etkileyici bir şey oluşturmak için birlikte çalışarak her adımda size rehberlik edeceğinden ve tavsiyelerde bulunacağından şüpheniz olmasın.

E-TİCARET

Güzel ve Kullanımı Kolay E-Ticaret
Mobil Bir Dünya İçin E-Ticaret Web Sitesi Oluşturmak

Şu anda küresel olarak mobil cihazlarda yapılan 1 milyondan fazla çevrimiçi satın alımla, en iyi müşteri deneyimi için duyarlı e-Ticaret web siteleri oluşturmaya ve her çevrimiçi müşteri için sorunsuz bir süreç sağlamaya adadık.

E-ticaret web tasarımının sonuçlarla ilgili olduğunu biliyoruz ve internet müşterileri tanıdık bir kullanıcı deneyimi istiyorlar, böylece web sitenizi geldikleri anda nasıl kullanacaklarını anlıyorlar.

Sosyal Medya

En çok kullanılan sosyal medya ortamlarından milyonlarca potansiyel müşterinize ulaşın

Her dört internet kullanıcısından üçünün sosyal medya hesabı olduğu ve kullanıcıların çevrimiçi olarak hayatlarının önemli bir bölümünü harcadığı bildiriliyor; Ülkemizde günlük ortalama 2 saat 46 dakika internet kullanımı var ve bu durum müşteri/reklam potansiyelinin büyüklüğünü görmemize yarıyor.

Sosyal platformlar; Facebook, Instagram ve Snapchat’ten Pinterest, Twitter ve LinkedIn’e kadar her şeyi içerir. Her birinin, farklı kitlelere göre uyarlanmış benzersiz bir teklifi vardır.

İçerik Tasarım

İçerik pazarlama, müşterilerinizle ilgili ve uygun karar verme fırsatlarında konuşarak çalışır. Kitle kişiliklerini tanımlayarak ve iş mevsimselliğiniz, teklifleriniz, promosyonlarınız ve hedeflerinizle eşleşen bir içerik stratejisi planlayarak, müşterilerinizi yolculukları boyunca hedef alabiliriz.

İçerik pazarlaması, müşterilerle ilişkiler kurmak, aradıkları yanıtlara sürekli olarak dönüş sağlayarak ilgi alanlarını hedeflemek ve korumak için çalışmak hayati önem taşımaktadır.

İçerik pazarlama ve arama motoru optimizasyonu el ele gider. Arama motorları, sitenizi taramak ve işinizi ihtiyaç duydukları anda kitlenizin önüne koymak için alakalı içeriğe güvenir. Verdiğimiz verileri araştırarak, içeriğinizin arama motorlarında bulunabilmesini sağlayabiliriz.

Fuar & Fuar Standı Tasarımı

Büyük tanıtım günlerinde, kendinizi insanlara fiziksel olarak göz alıcı bir biçimde göstermek ve ilgi çekmek istiyorsanız bu konuda size yardımcı olabiliriz.

Tasarım ekibimiz sizinle birlikte çalışarak aklınızdaki görüntüyü yakalıyor ve Kurumsal kimliğinizi en optimum derecede iyi gösterecek tasarımlar yapıyor.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanıza ve Şahsınıza Özel Kurumsal Kimlik Tasarımları Yapıyoruz

Fonksiyonel bir kurumsal kimlik bir organizasyon hakkında, kurumun idealleri, motifleri ve hedeflerini aktarır. Tutarlı ve işlevsel bir kurumsal kimlik yaratmak o kuruluş için büyük bir avantajdır, bu tarzı oturtmuş kuruluşlar hem her zaman hatırlanır hem de saygınlık kazanır.
Kurumsal kimlik ve kurumsal imaj pazarlama yönetimi çok önemlidir.

İstediğiniz Tasarımları Yapalım

Sizin fikirlerinizi önemsiyor, Google’nin kurallarını baz alarak özgün ve

yeni tasarımlar oluşturuyoruz.

0
SEO Hizmeti
0
Biten Proje
0
Toplantı
0
Yıl

Neler Yapıyoruz?

Web Sitesi, E-Ticaret Sitesi, Sosyal Medya...

Bunlarla birlikte İçerik Tasarımları, Fuar&Stand Tasarımlarını en optimum seviyede, sizlerle iletişim halinde ve Google güvencesiyle birlikte yapıyoruz.
Google-Premier-Partner
En yeni reklam özelliklerine, sektör güncellemelerine, arama eğilimi verilerine erken erişim ve özel olarak Google’dan sürekli desteğe sahip Google’ın önde gelen iş ortağı ajansıyız.
Telefon:+90 (212) 269 95 96