E-Ticaret

Güzel ve Kullanımı Kolay E-Ticaret

Mobil Bir Dünya İçin E-Ticaret Web Sitesi Oluşturmak

 

Şu anda küresel olarak mobil cihazlarda yapılan 1 milyondan fazla çevrimiçi satın alımla, en iyi müşteri deneyimi için duyarlı e-Ticaret web siteleri oluşturmaya ve her çevrimiçi müşteri için sorunsuz bir süreç sağlamaya adadık.

E-ticaret web tasarımının sonuçlarla ilgili olduğunu biliyoruz ve internet müşterileri tanıdık bir kullanıcı deneyimi istiyorlar, böylece web sitenizi geldikleri anda nasıl kullanacaklarını anlıyorlar.

RekClick Logo Siyah

Günceli Yakalamanıza Yardımcı Oluyoruz

İnternet kullanıcılarının büyük bir kısmı mağaza mağaza gezmek yerine aradıkları ürünleri internet üzerinden araştırmakta ve fikir edinmektedir.

E-Ticaret nedir?

Temel olarak, e-ticaret (veya elektronik ticaret) internet üzerinden mal (veya hizmet) alım ve satımıdır.

Mobil alışverişten çevrimiçi ödeme şifrelemesine ve ötesine kadar, e-ticaret, hem çevrimiçi alıcılar hem de satıcılar için çok çeşitli verileri, sistemleri ve araçları kapsar.

Bir e-ticaret varlığına sahip çoğu işletme, hem çevrimiçi pazarlama ve satış faaliyetlerini yürütmek hem de lojistik ve memnuniyeti denetlemek için bir e-ticaret mağazası ve / veya bir e-ticaret platformu kullanır.

7/24 Satış

Perakende satış koşullarının aksine internet dünyasında kendi satış mağazanızı açabilir ve bu şekilde 7/24 Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, Paypal, Havale gibi ödeme yöntemlerini kullanarak satış gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni Pazarlara Ulaşın

Yurt içinde ve Yurt dışında pazar yeri entegrasyonları ile yeni pazarlara ulaşın.

Karlılık Oranınız Artsın

E-Ticaret mağazanız ürünlerinizi milyonlarca kullanıcıya aynı anda ülke, şehir fark etmeksizin ulaştırarak satış ve karlılığınızı artırabilirsiniz.

E-Ticarette Kötü Olmamalısınız

E-Ticaret web sitelerinin hızlı, kullanımı kolay ancak harika görünmesi gerektiğine inanıyoruz.

En yeni sıkıştırma tekniklerini, harika barındırma ve verimli platformları kullanarak, sadece harika görünmekle kalmayıp ziyaretçileri kolaylıkla müşterilere dönüştüren bir e-ticaret web sitesi oluşturabilir ve tasarlayabiliriz.

Yazılım 90%
Tasarım 95%
Pazarlama 85%
RekClick Logo Siyah
RekClick Size Neler Sunuyor?
  %100 Kurum-içi

Hiçbir şey dış kaynaklı değil, son derece yetenekli ekibimiz Türkiye merkezlidir.

Teknoloji Liderliği

Web tasarımlarımız her zaman en son teknolojiyi göz önünde bulundurularak oluşturulur.

Her Zaman Özel Tasarım

Web siteniz profesyonel dijital tasarımcılar tarafından tasarlanır.

  Çeşitli Platformlar

Web tasarımları, tercih ettiğiniz üçüncü taraf platformuyla dinamik olarak geliştirilebilir.

E-Ticaretin Etkisi

E-ticaretin etkisi, küçük işletmelerden küresel kuruluşlara ve ötesine kadar her şey üzerinde dalgalanma etkisi ile çok geniş.

1. Büyük perakendeciler online satış yapmak zorunda.

Birçok perakendeci için, e-ticaretin büyümesi markalarının erişimini genişletti ve kârlılığını olumlu yönde etkiledi.

2. E-ticaret, küçük işletmelerin doğrudan müşterilere satmasına yardımcı olur.

Birçok küçük işletme için e-ticaretin benimsenmesi yavaş bir süreç olmuştur.

3. B2B şirketleri B2C benzeri çevrimiçi sipariş deneyimleri sunmaya başlaması.

Four51 verileri , B2B dünyasında, e-ticaretin satışların çoğunu 2020 kadar kısa bir sürede açıklayacağını gösterirken, diğer veri setleri, B2B müşterileri zaten bir e-ticaret web sitesinden sipariş vermeyi beklerse % 79 olduğunu gösteriyor. E-ticaret çözümleri self servis sağlar, fiyat karşılaştırması için daha kullanıcı dostu platformlar sağlar ve B2B markalarının alıcılarla ilişkilerini daha iyi sürdürmelerine yardımcı olur.

4. E-ticaret pazarlarının yükselişi.

E-ticaret pazarları, bugün Amazon, Alibaba ve diğerleri olarak bildiğimiz devlerin lansmanı ile 1990’ların ortalarından beri dünya çapında yükselişte.

5. Tedarik zinciri yönetimi gelişmiştir.

Anket verileri , e-ticaretin tedarik zinciri yönetimi üzerindeki ana etkilerinden birinin ürün yaşam döngülerini kısaltması olduğunu göstermektedir. Sonuç olarak, üreticiler fiyat erozyonuna karşı bir tampon olarak daha derin ve daha geniş çeşitler sunmaktadırlar. Ancak bu, depoların tesislerinde ve dışında daha fazla miktarda stok gördüğü anlamına da geliyor.

6. Yeni işler yaratılır fakat bu geleneksel perakende işleri azaltır.

E-ticaretle ilgili işler son beş yılda 2 kat arttı ve büyüme açısından diğer perakende türlerini geride bıraktı ancak, e-ticaret işlerindeki büyüme genel olarak istihdam bulmacasının sadece küçük bir parçasıdır.

7. Müşterileri farklı alışveriş ortamları.

E-ticaret (ve şimdi çok kanallı perakende ) müşterileri önemli ölçüde etkiledi. Modern tüketicilerin alışverişinde devrim yaratıyor. Bugün, internete erişimi olan Amerikalıların% 96’sının hayatlarının bir noktasında çevrimiçi alışveriş yaptığını ve% 80’inin geçen ay çevrimiçi alışveriş yaptığını biliyoruz.

8. Sosyal medya, tüketicilerin çevrimiçi satın almak için ürünleri kolayca paylaşmasına izin veriyor.

Araştırmacılar, e-ticaretin ilginç bir sosyal etki yarattığını keşfettiler; özellikle sosyal medya bağlamında. Bugün, e-ticaret müşterileri Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal ağlardaki arkadaşlardan, akranlardan ve güvenilir kaynaklardan (etkileyiciler gibi) gelen önerilere dayalı ürün veya hizmet satın alır ve etkiler.

Mobil E-Ticaret Sistemi Nedir?

Tasarımcılarımız benzersiz ve aynı zamanda sezgisel e-ticaret web siteleri tasarlamayı sever.

Shopify, Magento 1 ve 2 ve Woocommerce
Gereksinimlerinize mükemmel bir şekilde uyan en iyi platformları kullanmayı seviyoruz.

Doğru platformu seçmek, ekibimizin doğru platformu seçmenizi sağlamak için yardımcı olabileceği bir şeydir, ancak e-ticaret projeleri için genellikle Magento (1 ve 2) ve Woocommerce’den yararlanırız.

Geliştiricilerimiz ve dijital stratejistlerimiz karar vermenize yardımcı olabilir.

Hız Optimizasyonu
Mobil Yaklaşım
Entegre Video İçeriği
Dokunma Hareketleri

REKCLICK

En İyi Web Siteleri Hareketsiz Kalmıyor

Güvenlik, güncellemeler, yedeklemeler, değişiklikler, yeni gelişmeler…

Sitenizin mümkün olan en yüksek standartta çalışmasını sağlayabilecek özel ön yüz geliştirici ekibimizle web sitenizin devam eden ilerlemesini yönetmeye yardımcı olabiliriz.

Sunucu Servisi

Bir hosting şirketi gibi davranmıyoruz, bu yüzden güzel web siteleri yapmaya ve uzmanlara hosting bırakmaya devam ediyoruz.

Tercih ettiğimiz tedarikçimiz Google Cloud ile resmi bir iş ortağıyız.

Web sitelerimizin % 90’ı Google Cloud, diğer % 10’u çeşitli sağlayıcılarla barındırılmaktadır. İster özel ister ortak bir sunucuda barındırmayı seçerseniz seçin, doğru teknik özellikleri sağlayarak doğru sağlayıcıyı sağlamanıza yardımcı olacağız, böylece web sitenizin her zaman sorunsuz bir şekilde çalıştığını düşünebilirsiniz.

RekClick Logo Siyah
Google-Premier-Partner
En yeni reklam özelliklerine, sektör güncellemelerine, arama eğilimi verilerine erken erişim ve özel olarak Google’dan sürekli desteğe sahip Google’ın önde gelen iş ortağı ajansıyız.
Telefon:+90 (212) 269 95 96