Fuar & Fuar Standı

Kurumsal Kimliğinize Özel Fuar & Fuar Standı Tasarımları Yapıyoruz

Büyük tanıtım günlerinde, kendinizi insanlara fiziksel olarak göz alıcı bir biçimde göstermek ve ilgi çekmek istiyorsanız bu konuda size yardımcı olabiliriz.

Tasarım ekibimiz sizinle birlikte çalışarak aklınızdaki görüntüyü yakalıyor ve Kurumsal kimliğinizi en optimum derecede iyi gösterecek tasarımlar yapıyor.

FUAR & FUAR STANDI TASARIMLARI

İletişim her yaşta değişim getirir. Gelişmekte olan sektörün ritmine uygun olarak farkındalık yaratan çizimleri yapalım. Görsel iletişiminizi tasarlayalım, markanızın vizyonunu yansıtan hedefler doğrultusunda ürünlerinizin pazarlama iletişimini güçlendirelim. Orijinallik ve esnekliği birleştiren tasarımlar üretkenliğe odaklanarak mevcut ihtiyaçlara göre şekillenir. RekClick olarak ekibimizin enerjisine imzamızı koyduğumuz her projenin uyum ve disiplininde çalışıyoruz. Biliyoruz, Tasarım yeterli değil. Tasarımın her adımı, potansiyel hedef kitleyi doğru projeyle karşılayan tek bir parça halinde toplanmalı ve pazarlama stratejinize uygun hedefleri yansıtmalıdır. Bu fikirle “kendini tanımlayan” tasarımların mimarı olma yolunda ilerliyoruz.

Strateji

Benzersiz fikirler ve bireysel kavramlar, marka anahtar değerlerine dayanan başarılı bir fuar standı stratejisinin temelini oluşturur.

 Tasarım

Sergi standı ziyaretçisini büyüleyen ve onun için kalan çapraz medya sergi standı tasarımı ve mekan konseptleri, yaratıcı aşamada sizinle birlikte ortaya çıkıyor.

Prodüksiyon

Kendi üretim ortakları tarafından büyük esneklik ve hassasiyet ile birlikte, stüdyoları sayesinde ürünleri dijitale aktararak bireysel proje çözümlerini mümkün kılmaktayız.

Gerçekleştirme

Kapsamlı proje yönetimi, deneyimli fuar standı üreticileri ve güvenilir lojistik standın zamanında teslim edilmesini sağlar.

Google-Premier-Partner
En yeni reklam özelliklerine, sektör güncellemelerine, arama eğilimi verilerine erken erişim ve özel olarak Google’dan sürekli desteğe sahip Google’ın önde gelen iş ortağı ajansıyız.
Telefon:+90 (212) 269 95 96