İçerik

İçerik Müşterilerinizin Satın Alma Yoludur

İçerik pazarlama, müşterilerinizle ilgili ve uygun karar verme fırsatlarında konuşarak çalışır. Kitle kişiliklerini tanımlayarak ve iş mevsimselliğiniz, teklifleriniz, promosyonlarınız ve hedeflerinizle eşleşen bir içerik stratejisi planlayarak, müşterilerinizi yolculukları boyunca hedef alabiliriz.

İçerik pazarlaması, müşterilerle ilişkiler kurmak, aradıkları yanıtlara sürekli olarak dönüş sağlayarak ilgi alanlarını hedeflemek ve korumak için çalışmak hayati önem taşımaktadır.

İçerik pazarlama ve arama motoru optimizasyonu el ele gider. Arama motorları, sitenizi taramak ve işinizi ihtiyaç duydukları anda kitlenizin önüne koymak için alakalı içeriğe güvenir. Verdiğimiz verileri araştırarak, içeriğinizin arama motorlarında bulunabilmesini sağlayabiliriz.

İçerik Tasarımı Nedir?

Web siteleri için içerik tasarımı ile ilgilenen kişiler, içerik tasarımının web sitelerine fayda sağlayabileceği birçok sektörde çalışmaya hazırlanmalarına yardımcı olabilecek lisans ve yüksek lisans programları bulabilirler.

İçerik tasarımı, genellikle ön yüz web sitesi öğelerinin geliştirilmesi pratiğini ifade eder. İçerik tasarımcıları, ziyaretçileri çekmek için doğru öğeleri seçer ve çekici ve uyumlu bir şekilde düzenler. Web içerik tasarımcıları, çekici ve işlevsel web sayfaları tasarlamak için renk, boyut ve alan gibi grafik sanatları kavramlarını kullanırlar. İçerik örnekleri şunları içerir:

  • Metin
  • Statik grafikler
  • Hareketli grafikler
  • Ses
  • Sayfa düzeni
İçerik Tasarımından Ne Tür Web Siteleri Yararlanır?

İçerik tasarımı, e-ticaretten sosyal ağ sitelerine, bloglara ve çevrimiçi dergilere kadar neredeyse tüm web siteleri için faydalıdır, çünkü kötü tasarlanmış içerik ziyaretçileri uzaklaştırabilir. İçerik tasarımcılarımız web sitelerin kalitesini artırma yollarından birkaçı şunlardır:

  • Daha kolay okunabilmeleri için büyük metin bloklarını ayırır
  • Grafiklerin kelimelerle eşleştiğinden emin olur
  • Çevrimiçi alışveriş sepetleri gibi etkileşimli özellikler oluşturur
  • Web sitesinde gezinmeyi kolaylaştırır

  Çeşitli Platformlar

Web tasarımları, tercih ettiğiniz üçüncü taraf platformuyla dinamik olarak geliştirilebilir.

  %100 Kurum-içi

Hiçbir şey dış kaynaklı değil, son derece yetenekli ekibimiz Türkiye merkezlidir.

Teknoloji Liderliği

Web tasarımlarımız her zaman en son teknolojiyi göz önünde bulundurularak oluşturulur.

Servisimiz

RekClick’teki uzman ekibimiz, hedeflenen ve istenen doğrultuda bir içerik stratejisi oluşturmak için işletmenizden, endüstrinizden, rakiplerinizden ve anahtar kelime araştırmalarınızdan kitle bilgilerini kullanarak veri odaklı bir yaklaşım benimser.

Hedeflerinizi elde etmek istediğiniz eylemleri uyaran amaçlı içerikler oluşturmamıza ve sunmamıza olanak tanıyan markanızı tanımak için zaman ayırıyoruz.

Alakalı ve bilgilendirici içerik oluşturmak için zaman kaybetmenizin, fark edilmesine izin veremeyiz. Ekibimiz, içeriğinizi dağıtmak ve kitlenize etkili bir şekilde ulaşmak için en iyi platformları belirlemenize yardımcı olacaktır.

Yazılım 90%
Tasarım 95%
Pazarlama 85%

İçerik ve Sosyal Strateji

İçeriğin bir kerelik olması gerekmez. Her zaman açık bir içerik stratejisi oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız; kitlenizle tutarlı bir şekilde etkileşim kurmak için bir dizi temas noktanızın olması için içerik sütunlarının belirlenmesi ve geliştirilmesi.

Her zaman açık içerikte durması gerekmez. Tanıtmak istediğiniz belirli bir odağınız varsa, başarılı ve anlamlı bir pazarlama kampanyası oluşturmak için birlikte çalışabiliriz.

REKCLICK

Web içeriği

Güzel tasarlanmış ve ustaca işlevsel bir web sitesi organik arama ile el ele çalışmak için içeriğe ihtiyaç duyar.

İyi yazılmış, bilgilendirici ve eyleme geçirilebilir web sitesi içeriği, potansiyel müşteri oluşturma ve dönüşümler için ihtiyaç duyduğunuz işlemleri gerçekleştirmede ve gerçekleştirmede kullanıcılara yardımcı olabilir.

Web sitesi içerik hizmetimizin bir parçası olarak, Discovery ve Onboarding proje aşamasında, metin yazarları ekibimiz markanızı tanımaya başlar. Web sitenizin içeriğinin ses tonunuza uygun olmasını ve marka değerlerinizi temsil etmesini sağlamak için çok çalışıyoruz. Web sitesi içeriğinin, harekete geçebilmek için kitlenizle yankı duyması gerektiğini anlıyoruz.

Web içerik servisimiz ısmarlama olduğundan içerik gereksinimlerinizi karşılayabiliriz. Ekibimiz yeni bir web sitesinin sayfalarını sıfırdan başlayarak doldurabilir. Alternatif olarak, web sitenizin organik arama için optimize edilmesi gerekiyorsa, SEO ve İçerik ekibimiz, sayfaların anahtar kelime odaklı içerikle doldurulmasına yardımcı olabilir ve her sayfada oturumları iyileştirmek için net harekete geçirici mesajlar ekleyebilir.

REKCLICK

İçerik ve Sosyal Denetim

Avantajlardan yararlanmadan web sitenizde veya sosyal medya ağlarınızda içerik üretmek için zaman ve çaba harcıyor olabilirsiniz.

Uzman ekibimiz, hangi sayfaların sitenize en çok trafik çektiğini belirlemek ve takipçilerinizin en çok kullandığınız sosyal kanallar arasında ne kadar etkileşimde bulunduğunu belirlemek için bir içerik ve sosyal medya denetimi gerçekleştirecektir.

Hedeflerinizi ve hedef kitlenizi göz önünde bulundurarak, dijital ağınızdaki trafiği ve etkileşimi artırmaya yardımcı olacak sonraki adımlar hakkında tavsiyelerde bulunacağız. Bu bilgileri kullanmak, ziyaretçileri dönüştürmek ve müşterilerinizle ilişki kurmak için fırsatları en üst düzeye çıkarmak amacıyla marka bilinirliğini ve katılımını artırmak için etkili ve amaçlı bir içerik ve sosyal strateji oluşturmamıza yardımcı olacaktır.

REKCLICK

Google-Premier-Partner
En yeni reklam özelliklerine, sektör güncellemelerine, arama eğilimi verilerine erken erişim ve özel olarak Google’dan sürekli desteğe sahip Google’ın önde gelen iş ortağı ajansıyız.
Telefon:+90 (212) 269 95 96