Kurumsal Kimlik

Marka ve Şahsınıza Özel Kurumsal Kimlik Tasarımları Yapıyoruz

Fonksiyonel bir kurumsal kimlik bir organizasyon hakkında, kurumun idealleri, motifleri ve hedeflerini aktarır. Tutarlı ve işlevsel bir kurumsal kimlik yaratmak o kuruluş için büyük bir avantajdır, bu tarzı oturtmuş kuruluşlar hem her zaman hatırlanır hem de saygınlık kazanır.
Kurumsal kimlik ve kurumsal imaj pazarlama yönetimi çok önemlidir.

RekClick olarak burada devreye giriyor ve sizi en iyi temsil edecek olan kurumsal kimliği sizinle beraber tasarlıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik, kendinizi potansiyel müşterilerinize sunmak için kullandığınız eksiksiz bir şirket grafik çözümüdür. Ana özelliği, her kurumsal kimlik grafik tasarım öğesinde tanınan bir stildir. Kurumsal kimlik, biri logo, kartvizit ve muhtıra olmak üzere 3 ana unsurdan ve birkaç ikincil unsurdan oluşmaktadır.

Kurumsal Kimliğin İkincil Öğeleri

İkincil unsurlar zarflar, klasörler, defterler, kalemler, tişörtler, araba grafikleri, afişler, torbalar, çantalar, çıkartmalar vb. Bir kurumsal kimlik geliştirirken bir stil oluşturmak ve ona bağlı kalmak çok önemlidir. RekClick ekibi deneyim ve becerilerini sizin için yüksek kaliteli kurumsal kimlik oluşturmak için kullanır. Böyle bir malzeme ile işiniz piyasada tanınabilir ve müşterileriniz üzerinde iyi bir izlenim bırakacaktır.

Kurumsal Görsel Kimlik

Her kuruluş kendi kimliğine sahip olmalıdır – onu piyasada tanımlanabilir ve farklı kılan bir dizi özellik. Bu kimliğin yanı sıra imaj da var – bir şirketin bireye bıraktığı izlenim. Bu tür görsel kimlik, ürünlerin, hizmetlerin veya fikirlerin reklam yoluyla hedef kitlenize yönlendirildiği reklamlarda en önemli olanıdır.

Görsel kimlik, bir ürünün, hizmetin, fikrin veya şirketin tüm görsel ve malzeme özelliklerinden oluşan bir settir ve onu farklı kılan ve tüm unsurların tek tip görsel birliğini yaratan markanızdır. Görsel kimlik amacı, şirketlerin piyasada avantaj elde etmelerini, geliştirmelerini ve sürdürmelerini sağlamaktır.

Günümüzde kurumsal kimliğin, hepsi görsel kimliğiyle temsil edilen şirket kültürü, değerler, katılımlar, çalışanlar, yönetim, sahiplik, strateji gibi genel iletişiminde yattığı kabul edilmektedir. İş ortamında görsel kimlik bir şirketin gerçek çekirdeğini yansıtır.

Google-Premier-Partner
En yeni reklam özelliklerine, sektör güncellemelerine, arama eğilimi verilerine erken erişim ve özel olarak Google’dan sürekli desteğe sahip Google’ın önde gelen iş ortağı ajansıyız.
Telefon:+90 (212) 269 95 96