Web Tasarım

Eşsiz, Güzel ve Etkili Web Tasarımları

Gerçekten öne çıkan ve olağanüstü sonuçlar sunan web tasarımları oluşturuyoruz.

Oluşturduğumuz her yeni web tasarımı markaya özgüdür. Paranızı proaktif olarak anlamak ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için öngörüler kullanarak hedef kitleniz hakkında bilgi edinmek için zaman ayırıyoruz.

En yeni web teknolojilerini kullanarak, web tasarımcılarımız sadece harika görünmekle kalmayan, aynı zamanda sorunsuz bir kullanıcı deneyimine sahip ve en iyi sonuçları veren ilgi çekici web siteleri oluşturuyorlar.

Süreç boyunca, söylediklerinize her zaman değer veriyoruz ve dürüst geri bildirimlerinizi teşvik ediyoruz. web ekibimiz, markanızı gerçekten temsil eden etkileyici bir şey oluşturmak için birlikte çalışarak her adımda size rehberlik edeceğinden ve tavsiyelerde bulunacağından şüpheniz olmasın.

RekClick Logo Siyah

Projeler Mükemmel Yönetilir

RekClick olarak, herhangi bir projenin başarısının anahtarının büyük ölçüde planlama ve yönetim aşamalarına bağlı olduğunu biliyoruz.

Uzun yıllar boyunca, size en iyi deneyimi sunmak için her boyutta projeyi yönetme yaklaşımımızı mükemmelleştirdik.

Herhangi bir yeni web projesine başlamadan önce, yetenekli ekibimizi projeniz ve hedeflerinizle ilgili her şeyi hızlandıran çeşitli dahili handovers’larımız var. Daha sonra, proje yöneticimiz, baş tasarımcı ve ofislerinizdeki (veya bizim) baş geliştirici ile ilk “başlangıç” toplantısını düzenlemeyi seviyoruz, böylece ekibimiz projeyi tam olarak anlayabiliyor ve kendilerini ayakkabılarınıza yerleştirebiliyor. Bu iki yönlü yaklaşım, projeye mümkün olan en iyi başlangıcı sağlar ve ekibimizle ve önerilen yaklaşımla rahat olmanızı sağlar.

İletişim, web ekibindeki herhangi bir projenin başarısı için anahtardır. İçerik yüklemeniz, kilometre taşlarını ayarlamanız ve uzaktan ilerlemeyi izlemeniz için merkezi bir yer sağlayan projeleri yönetmek için Basecamp ™ kullanırız . Ancak iletişim yöntemlerimizde çok yönlüyiz ve her zaman ihtiyaçlarınıza göre çalışabiliriz.

Yeni web sitenizin geliştiğini görmenizi sağlayan süreç boyunca “geliştirme bağlantıları” sağlıyoruz. Bunun yanı sıra, proje yöneticinize doğrudan bir hat alırsınız ve bu sayede yol boyunca herhangi bir soru sormanıza izin verir.

Web projelerinin baştan sona ne kadar sürdüğü sorulur, ancak her proje farklıdır ve bunun belirlenmesi zordur. Yeni web sitenize başlamadan önce, konseptinizden tamamlanmaya kadar yeni sitenizi görmenizi sağlayacak tam bir çalışma programı sunacağız. Bir web geliştirme projesi 10 haftadan 6 aya kadar sürebilir – bu sadece karmaşıklığa bağlıdır.

Güzel ve Sıfırdan Tasarlanmış

RekClick’te sizi rakiplerinizden öne çıkaracak güzel, istekleriniz doğrultusunda tasarımlar yaratıyoruz.

Mükemmel kullanıcı deneyimine sahip ilgi çekici web siteleri oluşturmak, RekClick’te yapmayı amaçladığımız şeydir. Tasarımlarımız her zaman kapsamlı pazar ve kitle araştırmaları, sektör bilgileri ve trendleri ile bilgilendirilir, böylece web siteniz sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda kullanımı kolaydır ve dönüşüm oranınızı en üst düzeye çıkarır.

İster masaüstü, tablet veya mobil olsun, herhangi bir ekran boyutunda kusursuz görünen bir web sitesine sahip olmak, günümüzün dijital dünyasında kesinlikle gereklidir.
Yazılım 90%
Tasarım 95%
Pazarlama 85%
world-wide-web

En Son Teknolojileri Takip Ediyoruz.

Web teknolojisi sürekli gelişmektedir, bu nedenle hedef demografinizi çekecek güzel, etkileşimli ve duyarlı web siteleri oluşturmayı seviyoruz.

Web ekibimiz teknik olmayı çok seviyor, bu nedenle web sitenizin tasarımı ve performansında büyük bir fark yaratacak teknolojik gelişmeleri takip etmek için zaman harcıyoruz.

REKCLICK

RekClick Logo Siyah
Hız Optimizasyonu
Mobil Yaklaşım
Entegre Video İçeriği
Dokunma Hareketleri
Teknik Destek Birimi

ProSupport ile tanışın

Güvenlik, güncellemeler, yedeklemeler, değişiklikler, yeni gelişmeler…

Kendini işine adamış ön yüz geliştirici ekibimiz, web sitenizin devam eden ilerlemesini yöneterek sitenizin mümkün olan en yüksek standartta çalışmasını sağlar.

REKCLICK

Doğru Platformları Seçmenize Yardımcı Oluyoruz

Uzman geliştiriciler ekibimiz tarafından hazırlanmış, işimizin markanızı temsil etmesini ve hedef kitlenizle uyumlu olmasını sağlamak için isteğe bağlı web siteleri oluşturmak ve geliştirmek için bir dizi platform kullanıyoruz.

WordPress, içerik yönetim sistemimizdir (CMS) ve gereksinimlerinizi karşılamak için tamamen esnek olmamızı sağlar. WooCommerce’i (WordPress için harika bir uzantı) kullanıyoruz, bu da e-ticaret öğelerini bir WordPress web sitesinde geliştirmeyi daha kolay ve daha verimli hale getiriyor.

Ekibimiz esnek ve tamamen düzenlenebilir belirli düzenler tasarlar, bu nedenle içeriğinizde herhangi bir değişiklik yapmanız veya yeni bir resim yüklemeniz gerekirse bunu kolayca yapabilirsiniz.

Sadece bununla sınırlı kalmıyor, bu yüzden alternatif bir CMS(İçerik Yönetim Sistemi) arıyorsanız, web ekibimiz sizinle birlikte çalışarak seçtiğiniz bir platformda isteklerinizi karşılayan bir şey oluşturmaya ve sitenizi yeni platformlara adapte ediyoruz.

RekClick Logo Siyah
Google-Premier-Partner
En yeni reklam özelliklerine, sektör güncellemelerine, arama eğilimi verilerine erken erişim ve özel olarak Google’dan sürekli desteğe sahip Google’ın önde gelen iş ortağı ajansıyız.
Telefon:+90 (212) 269 95 96