Posted on / by mustafacelik / in Google Adwords, Google Reklamı, Reklam Fiyatları

Google Reklam Fiyatları ? Google Adwords Reklam Fiyatları ?

Google Reklam Fiyatları

Google arama motorunda reklam vermek istiyor ve Google Reklam Fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız size olumlu bir haberimiz var.

Google’da reklam vermek için belirli bir fiyat ölçeği yok. Bütçenize göre reklam verebilirsiniz. Fakat Google reklamına ayırdığınız bütçe, sektörünüzün ortalama değerinin altındaysa reklamın etkisi tartışılır düzeyde olabilir. İşte bu kısmda reklamın etkisini artıracak kısıma Google Reklam Ajansları girmektedir. Size Google reklam fiyatlarının, Google reklamına ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğini sektörünüzü analiz ederek fiyat çıkartmaktadır. Bu fiyat Google’la reklam verdiğiniz zaman web sitenize ortalama ne kadar ziyaretçi gelebileceğini, tahmini reklam dönüşümü alabileceğinizi belirtebilir.

Google Reklam Fiyatlarını Sektörünüz / Web Site Kaliteniz / Rekabet Belirlemektedir.

Öncelikle Google reklam fiyatları birden fazla kriter belirlemektedir. Rekabetli bir sektörünüz olabilir ama Google kriterlerine uygun bir wb siteniz var ise reklamlarınızı iyi bir şekilde optimize eden bir ajansınız var ise reklam maliyetleriniz azalabilir. Google reklamlarında çoğu reklamveren boşa tıklama olarak reklam maliyetlerini/fiyatlarını yükseltmektedir. Halbuki optimize edilmiş bir web sitesi, kaliteli bir şekilde kurgulanmış reklam kampanyası ile hem daha çok potansiyel müşteriye reklam tıklatması alıp, boşa giden tıklamaların önüne geçerek maliyetleri yarı yarıya indirebilir.

Reklam Verdiğinizde Google Reklam Fiyatlarını Görebilir, Anlık Müdahalede Bulunabilirsiniz.

Öncelikle RekClick olarak reklamverenlerimize %100 şeffaf reklam yönetimi yapmakta, reklam fiyatlarını Google’ın anlık olarak sunmuş olduğu fiyatları göstermekteyiz. Paravan reklam yönetim panellerinden verileri almazsınız (Buna dikkat edin). Reklamlarınızın/anahtar kelimelerinizin fiyatlarını görebilir, fiyatları rekabete göre yükseltebilir yada düşürebilirsiniz.

Sektörünüzün detaylı incelenip, başarı elde edebileceğiniz reklam fiyat çalışması / analizi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Google Reklam Fiyat Analiz Formu

[contact-form-7 id=”3013″ title=”İletişim formu 1″]

 

Tags:

Bir cevap yazın